Wi-Fi

Najnowsze odtwarzacze Walkman®: jakość dźwięku, łączność, komfort słuchania

Najnowsze odtwarzacze Walkman®
Najnowsze odtwarzacze Walkman® firmy Sony z systemem Android™, łączem Bluetooth® i cyfrowym systemem osłabiania zewnętrznych hałasów.

Sony Tablet S teraz z modemem 3G

Sony Tablet S
Dzięki systemowi 3G Sony Tablet S zapewnia użytkownikom bezpośredni dostęp do informacji i możliwość transmisji danych, bez konieczności połączenia z siecią wi-fi. Wystarczy do tego karta SIM dowolnego operatora i plan taryfowy umożliwiający transmisję danych 3G. Modem 3G, wraz innymi parametrami technicznymi tabletu, czyni z niego nieodłącznego asystenta, nie tylko w sprawach służbowych, ale także w życiu codziennym.

Wiosenna kolekcja myszek

myszki
Czy można za pomocą jednego urządzenia sterować komputerem, prowadzić prezentację oraz zarządzać multimediami? Jak najbardziej. Taką właśnie funkcjonalność oferują nowe myszki Kensington z kolekcji SlimBlade, które pojawiły się na polskim rynku.

Cyfrówka z Wi-Fi

aparaty cyfrowe z Wi-Fi
Aparaty cyfrowe dostępne są w rozmaitych kształtach i rozmiarach, lecz urządzeń wyposażonych w kartę sieci Wi-Fi jest niewiele. Dlatego Lumix TZ50 to interesująca pozycja.

Przenośne radio internetowe - i nie tylko

radio
Długo oczekiwany PMP – Slacker Portable, przenośne radio Wi-Fi, działające również offline, trafiło wreszcie do sprzedaży. Nie jest to jednak zwyczajne radio, bowiem można w pełni dobrać według własnych upodobań odbieraną muzykę.
Slacker Radio to serwis, z którego pobierana jest muzyka do odtwarzacza. W praktyce oznacza to 2 miliony piosenek, 100 profesjonalnie zaprogramowanych stacji oraz możliwość tworzenia własnych zestawów utworów.
Co ciekawe, muzyka pobrana strumieniowo z serwisu firmy Slacker, według zapewnień producenta, jest także dostępna offline.

T-shirt z Wi-Fi

T-shirt
Posiadając koszulkę Wi-Fi Detector, miłośnicy bezprzewodowego internetu bez trudu odnajdą miejsca z siecią o silnym zasięgu. Aby przekonać się o natężeniu sygnału wystarczy spojrzeć w dół, na własny T-shirt.