Wyświetlacz

Pierwszy odtwarzacz Sony WALKMAN® oparty na systemie Android™

Odtwarzacz Sony WALKMAN® oparty na systemie Android™
Firma Sony zaprezentowała swoje pierwsze odtwarzacze z nowej serii WALKMAN® Z, oparte na systemie Android™. Najistotniejszą cechą serii WALKMAN® Z jest doskonałe brzmienie, uzyskane między innymi dzięki zastosowaniu wzmacniacza cyfrowego S-Master MX.

Sony Tablet S teraz z modemem 3G

Sony Tablet S
Dzięki systemowi 3G Sony Tablet S zapewnia użytkownikom bezpośredni dostęp do informacji i możliwość transmisji danych, bez konieczności połączenia z siecią wi-fi. Wystarczy do tego karta SIM dowolnego operatora i plan taryfowy umożliwiający transmisję danych 3G. Modem 3G, wraz innymi parametrami technicznymi tabletu, czyni z niego nieodłącznego asystenta, nie tylko w sprawach służbowych, ale także w życiu codziennym.

Wysoka jakość ze średniej półki

aparat cyfrowy
Niemiecki producent Minox przedstawił najnowszy aparat cyfrowy – DC 7411. Pośród aparatów ze średniej półki cenowej, ten gadżet prezentuje całkiem pokaźną liczbę funkcji, która pozwala mu konkurować z bardziej popularnymi markami.

BA900 Crystal wie jaka będzie pogoda

zegar pogodowy
Oregon Scientific po prezentacji rozwiązania w czerwcu br. nareszcie udostępniło swoje urządzenie na rynku brytyjskim. To pierwszy na świecie zegarek pogodowy z laserową grafiką 3D.

31 ulubionych zdjęć w breloku

brelok ramka
Firma TAO wypuściła na rynek 1,5-calową ramkę na zdjęcia, która służy jako brelok na klucze. W wewnętrznej pamięci urządzenia o pojemnosci 8MB, można przechowywać do 31 zdjęć.

Prezent dla kobiety

telefony komórkowe
Ten kusząco wszechstronny telefon wydaje się wprost wyrzeźbiony dla kobiecej dłoni. Wyjątkowo długi zewnętrzny wyświetlacz OLED ma kształt paska pośrodku przedniej strony obudowy.