Dyktafon

Nowe multimedialne odtwarzacze przenośne

odtwarzacze
BLOW wprowadza do sprzedaży nową rodzinę przenośnych odtwarzaczy multimedialnych - BLOW MP3 X10 oraz BLOW mp4 X12 i X15.

Kieszonkowy dyktafon H4

dyktafon
H4 "Handy Recorder" to niewielki dyktafon, który potrafi nagrać wyjątkowo długi materiał dźwiękowy w wysokiej jakości cyfrowego audio 24-bit/96kHz lub w formacie MP3 – 320kbps.
Z pewnością zwracają uwagę 2 mikrofony elektretowe, o studyjnej jakości rejestrowania dźwięku, umieszczone w drucianych obudowach.

Multimedialny zegarek

multimedialny zegarek
Na rynku pojawiło się już kilka zegarków z określeniem "MP4" w nazwie. Jednak żaden z nich nie dysponuje takimi możliwościami jak Brando MP4 Watch II. Potrafi on odtwarzać pliki w formatach: MP3, MP4 i WMA.

Odtwarzacz multimediów o znajomych kształtach

odtwarzacz multimedialny
Firma Yahee Technologies Corp. Limited wprowadziła do swojej oferty odtwarzacz plików multimedialnych, który na 2,4-calowym ekranie wyświetla filmy w formacie AVI w rozdzielczości QVGA przy 25 klatkach na sekundę. Wyglądem odtwarzacz przypomina produkt Nokii N-Gage QD, jednak jest od niego mniejszy – 105x58x13mm.

Zegarek z MP4

zegarek z MP3
Firma Epoq wyprodukowała zegarek z odtwarzaczem plików MP4. Dostępny jest w dwóch wersjach – z 2GB lub 4GB. Całość jest zamknięta w metalowej obudowie, umocowanej na skórzanym pasku.