Obraz

Oryginalne pomysły na prezent – które rozwiązania dziś sprawdzają się faktycznie najlepiej?

Płótno
Wręczanie prezentów jest najczęściej naprawdę przyjemne. Miło widzieć radość na twarzach innych osób. Czasem jednakowoż okazuje się, że mimo szczerych chęci, nie ma się zwyczajnie żadnego pomysłu na to co można by było ofiarować innemu człowiekowi. Interesującym rozwiązaniem okazują się drukowane obrazy. Na rynku funkcjonuje dzisiaj sporo firm, które zajmują się realizowaniem takich usług, wobec tego na pewno bez trudu odszuka się odpowiednią dla siebie propozycję.

Oferty nowoczesnych pod względem technologii kamer

Kamera sportowa i smartfon
Rekomendowane przez użytkowników kamery marki gopro to wypróbowane niejednokrotnie przez fachowców opcje. Rejestrowanie obrazu we właściwej, pożądanej rozdzielczości umożliwia zachowanie doskonałych wspomnień, nie tylko tym, którzy uprawiają sporty ekstremalne na rewelacyjnym poziomie zaawansowania, lecz także amatorom takich doznań.

Szkło kontaktowe zamiast wyświetlacza

396.jpg
Naukowcy z University of Washington pracują nad rozwojem elektronicznych szkieł kontaktowych, które będą mogły wyświetlać obraz w polu widzenia użytkownika.

Nawigacja GPS do aparatów cyfrowych

GPS
di-GPS (digital images GPS) jest systemem nawigacji stworzonym specjalnie dla cyfrowych lustrzanek. Dostarcza on do aparatu w czasie rzeczywistym informację o pozycji (szerokość i długość geograficzna oraz wysokość) i zapamiętuje te dane dla każdego zdjęcia.