Aparat

Ślub to normalnie bardzo istotna sprawa dla każdego człowieka

wesele
Ślub to bardzo ważna sprawa dla chyba każdej pary narzeczonych. Może go poprzedzić wiele miesięcy przygotowania, sporo koniecznych do podjęcia decyzji i spraw do rozwiązania. Ślubne przygotowania zacząć się powinno wiele miesięcy przed terminem, gdyż już wówczas trzeba pomyśleć o wynajęciu odpowiedniej sali. Równolegle, gdy znać się już będzie termin, warto także pomyśleć o weselnej muzyce. Większość młodych par woli się zdecydować na wynajęcie zespołu weselnego, ale w rosnącej liczbie przypadków spotkać można na takich uroczystościach dj-ów puszczających największe hity i przeboje.

Megapiksele – wiele nie oznacza lepiej

Aparat foto
Kompakt może i jest aparatem prostym z zasady, jednakże już wybór odpowiedniego modelu - nie. W poniższym poradniku postaram się skierować państwa baczność na najistotniejsze sprawy powiązane z kupnem, szczególnie, jeśli będzie to wasz pierwszy tego rodzaju oprzyrządowanie.

Nawigacja GPS do aparatów cyfrowych

GPS
di-GPS (digital images GPS) jest systemem nawigacji stworzonym specjalnie dla cyfrowych lustrzanek. Dostarcza on do aparatu w czasie rzeczywistym informację o pozycji (szerokość i długość geograficzna oraz wysokość) i zapamiętuje te dane dla każdego zdjęcia.

Prezent dla kobiety

telefony komórkowe
Ten kusząco wszechstronny telefon wydaje się wprost wyrzeźbiony dla kobiecej dłoni. Wyjątkowo długi zewnętrzny wyświetlacz OLED ma kształt paska pośrodku przedniej strony obudowy.