Telefon

Upominki świąteczne: Co kupić najbliższym pod choinkę?

prezent
Do Bożego Narodzenia zostały tylko trzy weekendy. To najwyższy czas, żeby rozejrzeć się za upominkami. Jak wykazują badania większość z nas czyni to na ostatnią sekundę, zaś osoby, które mają już komplet świątecznych podarków można policzyć na palcach jednej dłoni. Grudzień jest to miesiąc, któremu towarzyszy odwieczny kłopot: co wybrać na podarki pod choinkę? Dla niego – najważniejszego w swoim życiu faceta powinnaś wyselekcjonować coś nadzwyczajnego. Skarpet i majtki odpadają. Upominki na gwiazdkę dla niego nie mogą być stereotypowe. W końcu obdarowywany, to ktoś dla ciebie szczególny.

Skuteczne i eleganckie zabezpieczenie do smartfona Samsung Galaxy

samsung galaxy 2
Telefon komórkowy to jeden z nieodłącznych części współczesnego istnienia. Nie dziwi więc nie tylko ogromna propozycja narzędzi mobilnych, ale też akcesoriów, które coraz bardziej zaskakują oryginalnością i funkcjonalnością. W dalszym ciągu jednak półki sklepów zapełniają przede wszystkim standardowe akcesoria do telefonów komórkowych.

W jaki sposób ochronić własny telefon przez uszkodzeniem? Przydatne akcesoria dla każdego, kto ma nowoczesny telefon komórkowy

telefon
Telefony komórkowe są prawie nieodłącznym atrybutem każdego z nas. Są nam potrzebne nie tylko do telefonowania, ale także do wielu innych zadań. Kiedy kupujemy nowy telefon warto zakupić do niego również przydatne akcesoria, które pomogą nam chronić go przed uszkodzeniami.

Etui na smartfony - polecana oferta

nowy iPhone4
We współczesnych czasach rewelacyjnym pomysłem jest posiadanie iPhone4, by w razie potrzeby móc bez trudu skorzystać z cudów techniki. Przy takim podejściu należy dokładnie zapoznać się z rynkiem komputerowym, gdy interesuje nas nabycie nowego laptopa. Smartfony warto obecnie traktować jako coś niezwykle osobistego, o co warto dbać.

MorphoSkins.pl - nowy wygląd telefonu

MorphoSkins.pl - nowy wygląd telefonu
Nowoczesne urządzenia mobilne mają coraz lepsze parametry, ale też jedną wspólną wadę: wszystkie wyglądają bardzo podobnie. Jak wyróżnić swój telefon spośród prawie 5 mld innych urządzeń? Spraw sobie skina!

Wiosna w Twoim telefonie

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth Nokia BH-221
Cieplejsze i dłuższe dni, piękne słońce za oknem, a co za tym idzie częstsze wyjścia ze znajomymi sprawiają, że chętnie wymieniamy ubrania w szafie, eksperymentujemy z fryzurą czy też makijażem w żywych barwach. Teraz, dzięki firmie Nokia, możesz odmienić również swój telefon.

Uwolnij muzykę z głośnikami Nokia Play 360°

Uwolnij muzykę z głośnikami Nokia Play 360°
Nokia prezentuje wysokiej jakości głośnik stworzony z myślą o wszystkich osobach, które chcą dzielić się swoją muzyką z przyjaciółmi czy też mieć możliwość wysłuchania ulubionej piosenki lub płyty niezależnie od miejsca, w którym się aktualnie znajdują.

Poczuj komfort pracy dzięki słuchawce Plantronics CS70N

słuchawki
Amerykańska firma Plantronics zaprezentowała dyskretną, bezprzewodową słuchawkę z mikrofonem wyposażonym w funkcję redukcji szumów otoczenia. Po podłączeniu do telefonu, CS70N umożliwia prowadzenie rozmów w odległości do 100m w otwartej przestrzeni i do 50m w budynku.

Telefon Thomson w stylu retro

telefony stacjonarne
Francuska firma Thomson zaprojektowała interesujący stylistycznie telefon Symbio, który z wyglądu przypomina starsze aparaty.

Cyfrowy prysznic? Dlaczego nie!

cyfrowy prysznic
Elektronika wdziera się w coraz to nowe dziedziny życia. Najlepszym tego dowodem jest cyfrowo sterowany prysznic AquaFountain firmy Grohe Ondus.
1 2