LCD

Nowe urządzenie do nawigacji GOCLEVER 3570A Cardinale PL

nawigacja
Firma GoClever Technology wprowadziła na rynek nowe urządzenie do nawigacji GoClever 3570A Cardinale PL.

Okulary dla fanów X Muzy

okulary EZVision
Możliwość pełnego skupienia się na oglądanym filmie, kiedy nie przeszkadza nawet żarówka nie jest już tylko domeną kina. Dzięki okularom EZVision można przenieść kinowe emocje do domu, biura, parku, autobusu, samolotu. Mają one wewnętrzny ekran LCD, co oznacza, że osobiste wrażenia filmowe są wysokiej jakości.

Dla zdrowia i urody

MP3
Ruch to zdrowie, wiemy o tym doskonale ale ciężko jest nam wstać z łóżka, pobiegać, wybrać się na siłownię czy fitness. Dzięki firmie ORAVA teraz ćwiczenia staną się przyjemnością.

Kieszonkowy dyktafon H4

dyktafon
H4 "Handy Recorder" to niewielki dyktafon, który potrafi nagrać wyjątkowo długi materiał dźwiękowy w wysokiej jakości cyfrowego audio 24-bit/96kHz lub w formacie MP3 – 320kbps.
Z pewnością zwracają uwagę 2 mikrofony elektretowe, o studyjnej jakości rejestrowania dźwięku, umieszczone w drucianych obudowach.

Niezniszczalny ARISTO Strong 1500

notebook
Firma Comes S.A. - największy producent i dystrybutor notebooków w Środkowej i Wschodniej Europie – wprowadziła do swojej oferty drugi notebook klasy RUGGED.

Miniaturowa drukarka zdjęć

drukarka
Choć na pierwszy rzut oka przypomina Nintendo DS, urządzenie ma niewiele wspólnego z konsolą japońskiego producenta. Panasonic KX-PX30 to w istocie niewielka drukarka, która może wydrukować kadr z filmu w wysokiej rozdzielczości.
Urządzenie obsługuje format Advanced Video Codec High Definition (AVCHD) – format zapisu wideo wysokiej rozdzielczości, stosowany w kamerach cyfrowych.