Nowożeńcy

Czy decydowanie o wyborze kamerzysty na wesele to coś, z jakim warto spieszyć się? O czym wiedzieć, szukając dobrej do tego osoby?

kamerzysta
Każda z par, jaka zorganizowała swoje przyjęcie weselne, zdaje sobie sprawę jak dużo wysiłku i czasu wymagane jest, by wszystko wypadło perfekcyjnie.

W jaki sposób zaplanować romantyczną uroczystość ślubną?

Ślub to jedno istotniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Niektórzy oczekują na tą chwilę z wytęsknieniem, inni obawiają się, jak wszystko będzie wyglądać, natomiast jeszcze inni pragnęliby już mieć to za sobą, by nareszcie wypocząć i cieszyć się wspólnym życiem.

Prezent dla nowożeńców

prezenty ślubne
Przed nami sezon weselno-ślubny. Długie, jasne, ciepłe wieczory i korzystna aura pogodowa sprawiają, że narzeczeni chętniej wybierają ten czas na celebrowanie swojego uczucia pośród najbliższych. Postarajmy się, by ten dzień pozostał na długo w ich pamięci, również za sprawą dobrze przemyślanych, pięknych prezentów.

Wielkie przygotowania do ślubowania

śub
Ślub, to uroczyste zawarcie małżeństwa, połączenie dwóch kochających się osób, zwieńczenie ich miłości i początek do wspólnego, rodzinnego życia. Podążając za ideą wspólnoty małżeńskiej warto pomyśleć również o pełnych niezapomnianych przeżyć prezentach łączących nowożeńców, które pozwolą im cieszyć się z nich wspólnie.

Podróże poślubne - Miłość w Dolinie Pałaców i Ogrodów

podróż poślubna
Suknia, welon, obrączki, marsz Mendelsona, goście, prezenty, oczepiny – gdy już ucichnie ślubno-weselny gwar, nowożeńcy mogą w końcu delektować się byciem razem "na dobre i na złe", zwłaszcza że do obowiązkowych elementów w ślubnej tradycji należy przecież podróż poślubna.

Wesela, bankiety, konferencje...

imprezy okolicznościowe
Pragniemy gorąco zaproponować Państwu nowo otwarty obiekt konferencyjno-bankietowy, na różne okazje: