Restauracja

Oryginalny catering na imprezy firmowe – sprawdzone porady.

Impreza
Kiedy przygotowujemy większe imprezy okolicznościowe we własnym domu planujemy, jak przyjąć zebranych gości i co podać do jedzenia i picia. Kiedy organizujemy imprezę integracyjną dla dużego zespołu w pracy, mamy szerokie pole do popisu i śmiało możemy zamówić niepowtarzalny catering. Jak to zrobić?

Planujemy wymarzoną imprezę dla własnej pociechy

Drogie Mamy, odpoczywamy!

W znacznej większości przypadków dzieje się tak, iż jeżeli myślimy o imprezach dla dzieci, to do głowy wpadają nam wyłącznie te, które przygotowane są z okazji Dnia Dziecka, albo takie które powiązane są z rozpoczęciem albo zakończeniem lata. Oczywiście wiadomo, że wtenczas są one bardziej połączone z imprezami dla dorosłych, nie mniej maluchy także posiadają tam ogrodzony swój skrawek terenu, gdzie wszystko kręci się dookoła nich, ale trzeba także powiedzieć, że takie zabawy to nie wszystko.

Sylwester kameralnie

La Boheme Sylwester
Sylwestrowa Noc to jedyny taki wieczór w roku. Warto spędzić go z ukochaną osobą lub w gronie najbliższych przyjaciół. Nie zawsze dobrym scenariuszem jest zabawa do białego rana, czasem wystarczy lampka dobrego wina pitego przy akompaniamencie delikatnych dźwięków fortepianu.