Zegarki

Spalaj kalorie z zegarkiem na ręku

Zegarki Lorus
Już za kilka dni w sklepach pojawią się zegarki z funkcją pomiaru tętna i licznikiem spalania kalorii marki lorus. Są to pierwsze tego typu modele sportowe od Lorusa dla kobiet. Zegarki nie tylko mierzą tętno, ale także ostrzegają jeśli jest ono za wysokie. Poza tym, na czasomierzu możemy odliczać spalanie kalorii oraz obliczać BMI.

Nowoczesne wnętrze w klasycznym opakowaniu

Lorus zegarki klasyczne z mechanizmem automatycznym
Lorus prezentuje pierwsze w swojej ofercie zegarki klasyczne z mechanizmem automatycznym.

Minimalistyczne czasomierze od Lorusa

Zegarki męskie Lorus
Męskie modele zegarków Lorus bardzo często nawiązują swą stylistyką do samochodowych tablic rozdzielczych. Jednak tym razem designerzy postawili na minimalistyczną klasykę.

Biżuteryjne nowości w kolekcji Atlantic Elegance

Zegarki z serii Atlantic Eleganc
W świecie mody lśniąco i błyszcząco. Znani projektanci łączą już nie tylko srebro ze złotem, ale i z miedzią oraz przytłumionymi odcieniami mosiądzu. Na co dzień styliści często odradzają złote lub srebrne ubrania, polecając natomiast mieniące się dodatki, które to sprawdzają się w każdej sytuacji.

Pięć propozycji najbardziej topowych zegarków

Zegarek męski, sportowy Omega
Jeśli brakuje wam pomysłów na prezent dla mężczyzn, przygotowaliśmy specjalnie pięć propozycji najbardziej topowych zegarków, według naszej subiektywnej oceny.

Męski punkt widzenia-Zegarki Jowissa

Zegarki Jowissa
Ciekawe propozycje dla Panów przygotowała szwajcarska marka zegarków Jowissa. Nowoczesny i stylowy design to podstawa, dlatego marka potrafi sprostać nawet najbardziej wymagającym mężczyznom. Dostojne i ponadczasowe modele mogą znaleźć się w twoim zasięgu.

Najnowsza kolekcja damskich zegarków Lorus

Zegarki damskie Lorus
Mocne kolory oraz błyszczący złoto-srebrny trend wypełniają przestrzeń w kolorowych czasopismach o modzie. Na święta powinniśmy jednak stonować swój ubiór, aby zabłyszczeć ponownie w Sylwestra i karnawał.

Kolekcja „Jedynek”

Kolekcja zegarków „Jedynek”
Limitacja produkcji zegarkowej jest częstym zabiegiem producentów dla podkreślenia unikatowości objętych nią wyrobów. Takie właśnie trudno dostępne zegarki są najchętniej widziane i poszukiwane przez kolekcjonerów. W przypadku czasomierzy manufaktury Polpora z Zielonej Góry, wszystkie produkowane w małych seriach zegarki są limitowane.

Złoto-srebrny hit sezonu

Zegarki w kolorach złota i srebra Lorus
Na półkach sklepowych z nowymi kolekcjami nie brakuje odzieży i dodatków w kolorze złota i srebra. To niewątpliwy hit sezonu. Lorus proponuje serię pięciu zegarków w najróżniejszych złoto-srebrnych kombinacjach.

Atlantic Searamic, czyli wszystko, co wyjątkowe

Zegarki z linii Searamic
Tej jesieni marka atlantic czaruje zmysłowym pięknej najnowszej linii zegarków Searamic. Poleca ją Christina Surer, szwajcarska modelka, prezenterka telewizyjna i ambasadorka damskiej linii zegarków marki Atlantic.
1 2 3 4 5 6