Rodzina

Wyjątkowe prezenty na komunię

Komunijne prezenty
W ostatnim dziesięcioleciu średnia cena prezentu komunijnego wzrosła nawet kilkakrotnie. W latach 90 do nagminnie kupowanych prezentów zaliczały się: rowery, zegarki, klocki i pozostałe zabawki. Obecnie zazwyczaj preferowane są urządzenia elektroniczne: konsole do gier, tablety, telefony komórkowe, komputery itp. Budżety niektórych przyjęć komunijnych potrafią dorównać na chwilę obecną środkom potrzebnym na wyprawienie wystawnych przyjęć ślubnych.

Życzenia urodzinowe dla każdego

Ubranka na wyjątkowe okazje
Tort, prywatka, podarunki… czegoś tu brakuje. życzenia urodzinowe to obowiązkowy składnik obchodów kolejnych rocznic dnia, w jakim przybyło się na świat. Słyszymy je od żony tudzież współmałżonka, pociech, rodziny, przyjaciół i kolegów.

Skąd wziął się Dzień Matki?

Jest stosunkowo młody – ma niecałe sto lat, lecz cieszy się coraz większą popularnością. Choć jest znany na całym świecie, sposoby i dzień jego świętowania znacznie się od siebie różnią. Chiny, Indonezja czy Polska – szerokość geograficzna nie ma znaczenia. Mama zawsze jest dla nas najważniejszą osobą w życiu. Ale skąd wzięła się idea Dnia Matki?

Prezent dla przyszłej mamy na Gwiazdkę

Boże Narodzenie
Grudzień kojarzy nam się przede wszystkim z rodzinną atmosferą świąt Bożego Narodzenia i miłym zwyczajem wręczania sobie upominków.