Kwiaty
pokój dziecięcy

Upominki dla 5 latka

Co kupić na podarunek dla 5 latka? Tym razem parę sugestii prezentowych dla dzieciaków 5 lat.


Upominki dla 5 latka

W owym wieku maluchy najczęściej wiedzą co chcą, lecz w dalszym ciągu uważam, że jest jeszcze bez liku rzeczy do odkrycia.

Chryzantemy - eleganckie i majestatyczne rośliny, sadzone zarówno w Japonii, jak i Polsce.

niesamowity odcień uprawianej chryzantemy
Chryzantemy to kwiaty, które w naszej kulturze są jednoznacznie kojarzone z czasem I listopada. To rośliny, które w naszej tradycji przede wszystkim przeznaczone są do udekorowania nagrobków na Zaduszki. Niewielu z nas ma świadomość tego, że te rośliny są symbolem słońca, że ich uproszczona wersja znajduje się na pieczęci rodziny cesarzy w Japonii.

Jak ma prezentować się sala weselna, żeby państwo modzi i ich goście oniemieli z zachwytu

sala weselna
Wybór odpowiedniej sali przyjęcie weselne nie jest łatwy, a powodów do postawienia takiej tezy bywa dość sporo. Pierwszą przeszkodą jest termin ceremonii ślubnej - jeśli danej parze bardzo zależy na konkretnej dacie, to wówczas mogą pojawić się kłopoty ze znalezieniem dobrego miejsca. Jeśli sala weselna cieszy się nieposzlakowaną reputacją, to o niezajęte terminy będzie naprawdę ciężko.

Jak się zachować podczas romantycznej kolacji we dwoje?

Nakrycie stołu dla dwojga
Nie martw się, jeżeli stoliki w najlepszych restauracjach są już zarezerwowane. Najlepszą formą spędzenia wieczoru we dwoje jest spotkanie w domowym zaciszu. Bez kolejek i gwaru, niebanalnie. Aby czar wokół stołu, pysznego posiłku i deseru, którym wtóruje muzyka, nie prysł, nie zapomnij o dobrych manierach. Bo randka w domu nie zwalnia z bycia kulturalnym i szarmanckim. Radzimy jak się zachować, aby nie popełnić faux-pas podczas kolacji w cztery oczy.

Kwiaty na walentynki

Czekoladki w kształcie serca
Walentynki, czyli święto zakochanych, to wyjątkowy dzień dla wielu osób. Święto obchodzone 14 lutego, swoją nazwę zawdzięcza Świętemu Walentemu, który żył w czasach średniowiecza. Był to biskup i męczennik rzymski, który nie tylko uzdrawiał chorych, ale także udzielał ślubu zakochanym.

Konkurs - z mamą na Kubę!

plakat
Z okazji Dnia Matki, Biuro Kwiatowe Holandia oraz EuroFlorist przygotowały atrakcyjny konkurs z nagrodami, zatytułowany „Zaczarowani kwiatami”. Główną nagrodą jest wyjazd dla dwóch osób na Kubę.

Z okazji Dnia Matki, Biuro Kwiatowe Holandia we współpracy z EuroFlorist zorganizowały konkurs adresowany do klientów kwiaciarń, miłośników kwiatów oraz wszystkich tych, którzy kochają swoją mamę i chcą ją docenić w dniu jej święta. W projekcie bierze udział 1000 kwiaciarń z całego kraju.

Kwiaty na każdą okazję

kwiaty
Urodziny, rocznica ślubu, zaręczyny czy baby shower - kwiaty są idealnym prezentem na każdą okazję. Oryginalne bukiety, uroczy zapach kwiatów i bogactwo kolorów sprawiają, że te chwile stają się wyjątkowe i niezapomniane.

Niebanalne kompozycje kwiatowe

bukiet
Kwiatom od dawna przypisuje się niezwykłą moc, dlatego tak często towarzyszą różnym wydarzeniom, wręcza się je przy różnych okazjach, ale również bez konkretnej przyczyny. Kwiaty często jednak stanowią tylko dodatek do prezentu.

Biuro Kwiatowe Holandia przedstawia najmodniejsze kompozycje i aranżacje kwiatowe, które same w sobie pełnią funkcję niezwykłego podarunku, ponieważ wzruszają i zaskakują.

Aranżacyjne prezenty na Dzień Matki

salon
Dzień Matki zbliża się nieubłaganie, a wraz z nim – odwieczny problem, co też sprawić mamie na prezent. Dla tych, którzy ciągle nie podjęli ostatecznej decyzji z odsieczą przychodzi sklep Dekoria.pl ze swoją specjalnie przygotowaną z tej okazji ofertą promocyjną.

Kwiatki na Dzień Matki i Dzień Dziecka

dziewczynka z kwiatami
Dzień Matki oraz Dzień Dziecka należą do wyjątkowych dni w roku, w których najbliższe osoby okazują sobie bezwarunkową miłość oraz bezgraniczne przywiązanie.

Warto celebrować wyjątkowe momenty w życiu a wzajemne głębokie uczucia szczególnie pielęgnować i okazywać w odpowiedni sposób. Te najpiękniejsze i najszczersze najłatwiej wyrazić kwiatami. Dowiedziono bowiem, że kwiaty pozytywnie wpływają na odbiór rzeczywistości i dają poczucie zadowolenia.
1 2