Odtwarzacze

Czy tak naprawdę Xbox jest rewelacyjną konsolą do gier?

Można śmiało powiedzieć, że teraz konsola Xbox jest najlepsza na rynku. Jednakże to oczywiście nie jest czysto obiektywna opinia, trudno doszukiwać się tutaj również formy reklamy. To najzwyczajniej w świecie czysto subiektywna opinia do której każdy mieszkaniec Polski ma pełne prawo.

Najnowsze odtwarzacze Walkman®: jakość dźwięku, łączność, komfort słuchania

Najnowsze odtwarzacze Walkman®
Najnowsze odtwarzacze Walkman® firmy Sony z systemem Android™, łączem Bluetooth® i cyfrowym systemem osłabiania zewnętrznych hałasów.

Pierwszy odtwarzacz Sony WALKMAN® oparty na systemie Android™

Odtwarzacz Sony WALKMAN® oparty na systemie Android™
Firma Sony zaprezentowała swoje pierwsze odtwarzacze z nowej serii WALKMAN® Z, oparte na systemie Android™. Najistotniejszą cechą serii WALKMAN® Z jest doskonałe brzmienie, uzyskane między innymi dzięki zastosowaniu wzmacniacza cyfrowego S-Master MX.

Nowe multimedialne odtwarzacze przenośne

odtwarzacze
BLOW wprowadza do sprzedaży nową rodzinę przenośnych odtwarzaczy multimedialnych - BLOW MP3 X10 oraz BLOW mp4 X12 i X15.

iBOX dla miłosników aktywnego wypoczynku

iBOX  Infinity
Żyjemy szybko, czasami nawet ekstremalnie. Nie celebrujemy poszczególnych czynności, a raczej stawiamy na wielozadaniowość. Nic wiec dziwnego, że często chcemy słuchać wiadomości podczas joggingu, oglądać film na siłowni czy nurkować przy dźwiękach ulubionej muzyki. Odpowiednie dźwięki uspokajają, poprawiają humor i samopoczucie lub wyzwalają dodatkową energię.

Nokia XpressMusic - wysoka jakość dźwięku

telefony komórkowe
Nokia przedstawiła dwa nowe modele telefonów komórkowych z linii XpressMusic – 5302 oraz 5220. Poza prowadzeniem rozmów, komórki są dedykowane do odtwarzania muzyki.

Nowe głośniki HI-FI ze stacją dokującą dla odtwarzaczy ZEN [i iPOD]

odtwarzacze
Creative (NASDAQ: CREAF) światowy lider w dziedzinie produktów rozrywki cyfrowej, poinformowała o rozszerzeniu oferty akcesoriów dla posiadaczy odtwarzaczy Zen i iPod o przenośne głośniki hi-fi: PlayDock Z500 i TravelSound ZEN V oraz PlayDock i500 i TravelSound i. Tworzą one estetyczną i funkcjonalną całość z odtwarzaczami Zen V, Zen V Plus, Zen Vision:M lub iPod. Zestawy prezentowane są na odbywających się właśnie w Las Vegas targach CES 2007. CES to największe, doroczne targi elektroniki konsumenckiej na świecie, które w tym roku odbędą się w Las Vegas w stanie Newada, w dniach od 8 do 11 stycznia.