Słuchawki

Akcesoria do zagrania CS:GO

Gra na komputerze
W naszych czasach wszyscy mają jakąś swą ukochaną grę. Każdy grywa w gry komputerowe, bez względu na wiek. Oczywiście są osoby, które nie pasjonują się grami i akurat nie spędzają czasu grając na komputerze, ale to raczej wyjątki , które potwierdzają regułę. Jest dużo osób, dla których ulubioną rozrywką okazuje się CS. Dla takich osób najlepszym prezentem okażą się zestawy do CS:GO.

Kupujemy słuchawki wielu producentów - które opłaca się wybrać?

Słuchawki Skullcandy Aviator
Porównując tańsze egzemplarze słuchawek z takimi, jakie mogą kosztować kilkaset złotych wielu ludzi zadaje sobie pytanie, czym będą się one różnić między sobą. Czy rzeczywiście różnica w wykonaniu i dźwięku jest takiej wielkości, jak różnica w cenie?

Wybieramy słuchawki

Limited Edition Fnatic 7H
Kupując słuchawki należy mieć na uwadze kilka ważnych rzeczy. Przede wszystkim w przypadku słuchawek sprawdzi twierdzenie, że odpowiednia jakość będzie szła w parze z kosztami zakupu. Oczywiście wybranie najlepszego urządzenia będzie zależeć od preferencji i oczekiwań klientów, lecz trzeba pamiętać o tym, że słuchawki za 100 zł będą brzmiały zupełnie inaczej niż modele więcej kosztujące.

Jak umilić sobie każdą długą podróż

Ujarzmij każdy dźwięk
Jeżeli sporo podróżujemy środkami komunikacji publicznej i nie chcemy słuchać tego, co się dookoła nas dzieje i o czym opowiadają ludzie będący w bezpośrednim otoczeniu, to bez wątpienia należy wciąż posiadać przy sobie słuchawki, a na telefonie posiadać wgraną ukochaną muzykę. Wówczas wciąż będziemy mieli szansę sobie w ten sposób umilić czas podróży, odseparować się od wszystkiego, a równocześnie również sprawić, że nawet najdłuższa jazda nie będzie zbyt uciążliwa.

Więcej basu, więcej stylu: nowe słuchawki Sony MDR-XB910

Słuchawki Sony MDR-XB910
Sony rozpocznie sprzedaż zaawansowanych słuchawek MDR-XB910, łączących elegancję z bardzo wysoką jakością brzmienia.
Flagowy model MDR-XB910 pozwala delektować się niezwykle głębokim basem, stanowiącym puls współczesnej muzyki klubowej, rocka i nagrań pop.

Nowa linia serialowych akcesoriów od Gear4

Nowa linia serialowych akcesoriów od Gear4
Po latach udanej współpracy z firmami takimi, jak Apple, Rovio czy Atari, marka Gear4 rozpoczyna nowy rozdział w swojej historii – a wszystko to za sprawą partnerstwa z jedną z najpopularniejszych stacji telewizyjnych na świecie, HBO.

Słuchawki Siberia v2 Frost Blue Headset

Słuchawki Siberia v2 Frost Blue Headset
Wielokrotnie nagradzane słuchawki Siberia v2 właśnie trafiły na rynek w nowej wersji - wyposażonej w ultra-jasne podświetlenie LED oraz rozbudowane opcje konfiguracyjne.

Wszystkie kolory muzyki w prezencie na Dzień Dziecka

Słuchawki Vieta Junior i Young
Nastolatki wyrażają swój styl i poglądy poprzez wygląd oraz muzykę jakiej słuchają. Projektanci firmy Vieta, producenta sprzętu audio z Barcelony, postanowili połączyć oba elementy tworząc serie słuchawek Vieta Junior i Vieta Young. Zainspirowane kulturą festiwalową miasta, w zdecydowanych kolorach, a przy tym oferujące wysoką jakość dźwięku – sprawdzą się idealnie jako prezent na Dzień Dziecka.

Ciągle w ruchu dzięki bezprzewodowym słuchawkom

Słuchawki Wireless Bluetooth Headset
Chcesz słuchać muzyki na swoim smartfonie lub czatować za pośrednictwem notebooka bez ograniczeń związanych z ciągle plączącymi się kablami? Nowoczesna, kompaktowa konstrukcja słuchawek Wireless Bluetooth Headset firmy trust zapewni Ci całkowitą swobodę ruchu.

Poczuj kolor dźwięku

Słuchawki douszne Nokia Purity
Na sklepowe półki trafiły właśnie 2 najnowsze stereofoniczne zestawy słuchawkowe Nokia Purity oraz Nokia Purity HD. Akcesoria powstały w wyniku współpracy fińskiego producenta z firmą Monster, liderem w dziedzinie dźwięku wysokiej jakości. Są to pierwsze z serii kolorowych akcesoriów dźwiękowych mających odzwierciedlać najwyższą jakość i oryginalny design smartfonów Nokia Lumia z Windows Phone.
1 2 3