Lorus

Spalaj kalorie z zegarkiem na ręku

Zegarki Lorus
Już za kilka dni w sklepach pojawią się zegarki z funkcją pomiaru tętna i licznikiem spalania kalorii marki lorus. Są to pierwsze tego typu modele sportowe od Lorusa dla kobiet. Zegarki nie tylko mierzą tętno, ale także ostrzegają jeśli jest ono za wysokie. Poza tym, na czasomierzu możemy odliczać spalanie kalorii oraz obliczać BMI.

Nowoczesne wnętrze w klasycznym opakowaniu

Lorus zegarki klasyczne z mechanizmem automatycznym
Lorus prezentuje pierwsze w swojej ofercie zegarki klasyczne z mechanizmem automatycznym.

Minimalistyczne czasomierze od Lorusa

Zegarki męskie Lorus
Męskie modele zegarków Lorus bardzo często nawiązują swą stylistyką do samochodowych tablic rozdzielczych. Jednak tym razem designerzy postawili na minimalistyczną klasykę.

Najnowsza kolekcja damskich zegarków Lorus

Zegarki damskie Lorus
Mocne kolory oraz błyszczący złoto-srebrny trend wypełniają przestrzeń w kolorowych czasopismach o modzie. Na święta powinniśmy jednak stonować swój ubiór, aby zabłyszczeć ponownie w Sylwestra i karnawał.

Złoto-srebrny hit sezonu

Zegarki w kolorach złota i srebra Lorus
Na półkach sklepowych z nowymi kolekcjami nie brakuje odzieży i dodatków w kolorze złota i srebra. To niewątpliwy hit sezonu. Lorus proponuje serię pięciu zegarków w najróżniejszych złoto-srebrnych kombinacjach.

Sportowy styl w eleganckiej obudowie

Sportowy styl w eleganckiej obudowie
Męskie modele zegarków lorus stylistyką nawiązują głównie do tarcz na deskach rozdzielczych w samochodach i samolotach. Nic więc dziwnego, że cieszą się popularnością wśród fanów motoryzacji i lotnictwa. Najnowsze czasomierze to uniwersalne chronografy, utrzymane w sportowym lecz eleganckim stylu.

Tablice rozdzielcze inspiracją dla projektantów zegarków Lorus

Zegarki Lorus
Dwa nowe zegarki lorus, to gadżety stworzone z myślą o fanach motoryzacji i lotnictwa. Są duże, masywne, a ich tarcze wyglądem przypominają wskaźniki na deskach rozdzielczych w samochodach i samolotach.

Modne zegarki z kryształkami

zegarki
W tym sezonie, w modzie, obok soczystych barw - pomarańczowego, zielonego czy niebieskiego – spotkać można delikatne beże, biel oraz róż. To właśnie dla wszystkich miłośniczek stonowanych kolorów, Lorus przygotował kolejne, zegarkowe nowości.

Zegarki z podwójnym obliczem

zegarki Lorus
Najnowsza kolekcja zegarków Lorus dopiero trafiła do salonów Time Trend i już jest typowana na jednego z niekwestionowanych bestsellerów tego roku.. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta.

Czas na wyprzedaz zegarków w salonach Time Trend

zegarki
W sieci salonów Time Trend ruszyła wielka wyprzedaż. Lipiec to najlepsza pora, aby za dobrą cenę kupić markowy trendy zegarek.
1 2