Telewizor

Części zamienne – które kwestie dobrze jest obecnie wziąć pod uwagę w czasie wybierania odpowiedniego produktu?

telewizor
Obecnie, jeśli jakieś urządzenie się zepsuje, nie trzeba go bezzwłocznie spisywać na straty. Czemu? Głównie ze względu na fakt, że na rynku dostępny jest naprawdę dosyć bogaty wybór pomocnych części zamiennych. Z tego powodu, każdy konsument może wybrać odpowiedni dla siebie produkt, bez względu na potrzeby sprzętowe i własne fundusze.

Jeżeli chudnąć to tylko przed telewizorem

Jeżeli chudnąć to tylko przed telewizorem
Nigdy nie sądziłem że to powiem, ale jednak. Jeżeli chcesz schudnąć musisz spędzać więcej czasu przed telewizorem. Wiem, brzmi to trochę dziwnie. W końcu jak można schudnąć będąc wpatrzonym w ekran telewizora. Okazuje się jednak że można, mało tego, można się przy tym doskonale bawić. Wszystko za sprawą konsoli do gier firmy Nintendo. Konsola nazywa się Wii (jej nazwa po angielsku wymawia się "łi" co znaczy my) konsola w zamyśle twórców ma być dostępna dla każdego niezależnie od wieku.

Nowe głośniki HI-FI ze stacją dokującą dla odtwarzaczy ZEN [i iPOD]

odtwarzacze
Creative (NASDAQ: CREAF) światowy lider w dziedzinie produktów rozrywki cyfrowej, poinformowała o rozszerzeniu oferty akcesoriów dla posiadaczy odtwarzaczy Zen i iPod o przenośne głośniki hi-fi: PlayDock Z500 i TravelSound ZEN V oraz PlayDock i500 i TravelSound i. Tworzą one estetyczną i funkcjonalną całość z odtwarzaczami Zen V, Zen V Plus, Zen Vision:M lub iPod. Zestawy prezentowane są na odbywających się właśnie w Las Vegas targach CES 2007. CES to największe, doroczne targi elektroniki konsumenckiej na świecie, które w tym roku odbędą się w Las Vegas w stanie Newada, w dniach od 8 do 11 stycznia.