Atlantic

Zegarek dla faceta jako podarunek zawsze się sprawdzi

Zegarek męski
Kiedy pragniemy dać ukochanemu mężczyźnie coś świetnego i równocześnie gustownego, to bez wątpienia idealnie robimy, kiedy zdecydujemy się na zegarek, który właściwie będzie dobrany do jego temperamentu oraz potrzeb. Pewnie że wybór jest tutaj ogromny i nim wyjdziemy ze sklepu z dokonanym zakupem, to ma szansę się okazać, iż na początku będziemy musieli przejrzeć sporo przeróżnych propozycji.

Biżuteryjne nowości w kolekcji Atlantic Elegance

Zegarki z serii Atlantic Eleganc
W świecie mody lśniąco i błyszcząco. Znani projektanci łączą już nie tylko srebro ze złotem, ale i z miedzią oraz przytłumionymi odcieniami mosiądzu. Na co dzień styliści często odradzają złote lub srebrne ubrania, polecając natomiast mieniące się dodatki, które to sprawdzają się w każdej sytuacji.

Klasyczny i oryginalny zegarek

Zegarek Atlantic Seaport
Mężczyźni są bardzo racjonalni w swoich wyborach zakupowych. Sezonową modą kierują się z rzadka. Dla nich ważne są charakterystyczne detale, które lubią, praktyczna funkcjonalność, która upraszcza im życie czy parametry techniczne, z których mogą być dumni.

Atlantic Searamic, czyli wszystko, co wyjątkowe

Zegarki z linii Searamic
Tej jesieni marka atlantic czaruje zmysłowym pięknej najnowszej linii zegarków Searamic. Poleca ją Christina Surer, szwajcarska modelka, prezenterka telewizyjna i ambasadorka damskiej linii zegarków marki Atlantic.

Dobrana Para, ATLANTIC SEACREST - dla niej i dla niego

Zegarki ATLANTIC Seacrest
Modnie, elegancko i nietuzinkowo zarazem. zegarki z linii Seacrest dla Pań i Panów są niemal identyczne. Modele różni jedynie wielkość i masywność wykonania. Ten mniejszy, lżejszy i delikatniejszy przeznaczony jest dla płci pięknej (28 mm średnicy), ten większy, solidniejszy i masywniejszy (38 mm średnicy) jest wersją oczywiście typowo męską.

Dobrana Para, ATLANTIC SEACREST - dla niej i dla niego

ATLANTIC SEACREST
Modnie, elegancko i nietuzinkowo zarazem. zegarki z linii Seacrest dla Pań i Panów są niemal identyczne. Modele różni jedynie wielkość i masywność wykonania. Ten mniejszy, lżejszy i delikatniejszy przeznaczony jest dla płci pięknej (28 mm średnicy), ten większy, solidniejszy i masywniejszy (38 mm średnicy) jest wersją oczywiście typowo męską. Zestaw atlantic Seacrest jest ciekawym pomysłem na prezent dla pary, z okazji ślubu czy jubileuszu.

Podwójny wymiar czasu

Atlantic Worldmaster GMT
Być w dwóch miejscach jednocześnie. Niemożliwe? A jednak! Najnowszy model marki Atlantic, z kultowej linii Worldmaster ma możliwość jednoczesnego wskazywania godziny w dwóch strefach czasowych np. w Warszawie i w Meksyku. Oprócz wartości użytkowych, niewątpliwie podnoszących jakość korzystania z zegarka, model jest atrakcyjny też pod względem wizualnym. Stylowy, komfortowy i nietuzinkowy, tymi przesłankami kierowała się marka Atlantic pracując nad desingem Atlantic Worldmaster GMT.

Biżuteryjne zegarki od Atlantic

zegarek Atlantic
Kobieca i najpopularniejsza linia zegarków Atlantic charakteryzuje się klasyczną nutą i dyskretną elegancją. Czasomierze z kolekcji Elegance mają biżuteryjny wygląd. Wykonane są ze stali szlachetnej. Nowością wprowadzoną na rynek w grudniu 2010 r. jest pozłacany model tej kolekcji. Czasomierz posiada kwarcowy mechanizm ETA. Wykonany jest ze stali szlachetnej i pokryty złotą powłoką PVD. Wodoszczelność modelu to 30 m. Ten zegarek będzie wspaniałą ozdobą nadgarstka każdej eleganckiej kobiety.

Zegarek w oprawie z drogich kamieni i masy perłowej

zegarek
Biżuteria idealnie podkreśla i uwydatnia kobiece piękno. Dlatego mistrzowie sztuki zegarmistrzowskiej dbają o to, aby ich arcydzieła najpełniej wydobywały zmysłowość urody pań. Zegarki marki Atlantic w subtelny i elegancki sposób dodają klasy, pięknie połyskując na nadgarstkach ich posiadaczek.
Model Worldmaster Square mother of pearl to klasyczne piękno wiodącej linii zegarków marki Atlantic w lśniącej oprawie zdobniczego kunsztu z drogich kamieni i masy perłowej.

Zegarek Atlantic Seaport Chronograph Retrograde

zegarek Atlantic
Atlantic Seaport Chronograph Retrograde pochodzi ze sztandarowej linii marki Atlantic - Seaport. Model posiada niezawodny, kwarcowy mechanizm ETA, chronograph – retrograde.
1 2