Złoto

Biżuteria, jako doskonałe dopełnieniem stroju. Jakie modele biżuterii są najbardziej popularne?

bransoletki-z-pereł
Biżuteria to tego typu dodatek, który kochają chyba wszystkie kobiety. Bez względu na okazję można znaleźć coś, co będzie doskonale dopełniało całość ubioru. Jaki rodzaj biżuterii każda z kobiet musi mieć we własnej garderobie?

Wyszukany prezent dla partnerki- co kupić?

prezent
Co kupić żonie lub dziewczynie na urodziny, z okazji rocznicy zawarcia małżeństwa? Tego typu dramatyczne pytania napotkać możnana forach internetowych i w myślach zdesperowanych mężczyzn. To ciekawe zjawisko, tym bardziej, że katalog możliwości jest duży. Poniżej znajdziecie niedługi przewodnik prezentowy dla facetów, zawierający wyjątkowe prezenty dla kobiet to wciąż zagadka.

Złoto-srebrny hit sezonu

Zegarki w kolorach złota i srebra Lorus
Na półkach sklepowych z nowymi kolekcjami nie brakuje odzieży i dodatków w kolorze złota i srebra. To niewątpliwy hit sezonu. Lorus proponuje serię pięciu zegarków w najróżniejszych złoto-srebrnych kombinacjach.

Biżuteryjne zegarki od Atlantic

zegarek Atlantic
Kobieca i najpopularniejsza linia zegarków Atlantic charakteryzuje się klasyczną nutą i dyskretną elegancją. Czasomierze z kolekcji Elegance mają biżuteryjny wygląd. Wykonane są ze stali szlachetnej. Nowością wprowadzoną na rynek w grudniu 2010 r. jest pozłacany model tej kolekcji. Czasomierz posiada kwarcowy mechanizm ETA. Wykonany jest ze stali szlachetnej i pokryty złotą powłoką PVD. Wodoszczelność modelu to 30 m. Ten zegarek będzie wspaniałą ozdobą nadgarstka każdej eleganckiej kobiety.

Numizmatyczne prezenty od Mikołaja

monety symbole przyrody
Rok rocznie okres przedświąteczny nastręcza nam tych samych problemów, zachodzenia w głowę, knucia, wymyślania… co i komu kupić na prezent. Uniwersalnego pomysłu oczywiście nie ma, jednak pewne ponadczasowe podarunki pamięć o sobie utrzymują przez długie lata. Niegdyś przedmioty wartościowe przekazywane były z pokolenia na pokolenie. Traktowane jak rodzinne skarby wiązały wnuków z pradziadkami, były ozdobą domu, częścią majątku.

Zegarki z różowym i żółtym złotem

zegarki casio
Na rynku pojawiły się najnowsze modele zegarków CASIO. Zegarki należą do linii Edifice, są bardzo dobrze wykończone, lakierowane na czarno z różowym i żółtym złotem, czyli najmodniejsze w tym sezonie.