MP4

Nowe multimedialne odtwarzacze przenośne

odtwarzacze
BLOW wprowadza do sprzedaży nową rodzinę przenośnych odtwarzaczy multimedialnych - BLOW MP3 X10 oraz BLOW mp4 X12 i X15.

iBOX dla miłosników aktywnego wypoczynku

iBOX  Infinity
Żyjemy szybko, czasami nawet ekstremalnie. Nie celebrujemy poszczególnych czynności, a raczej stawiamy na wielozadaniowość. Nic wiec dziwnego, że często chcemy słuchać wiadomości podczas joggingu, oglądać film na siłowni czy nurkować przy dźwiękach ulubionej muzyki. Odpowiednie dźwięki uspokajają, poprawiają humor i samopoczucie lub wyzwalają dodatkową energię.

Zegarek z Windows Mobile

zegarki
Epoq EGP-WP98B to połączenie zegarka na rękę z telefonem komórkowym. Urządzenie działa na systemie Windows Mobile 5.0 i posiada 1,4-calowy dotykowy wyświetlacz OLED.

Świąteczna gorączka

prezenty
Prezenty, prezenty, prezenty - to z nimi kojarzą się Święta Bożego Narodzenia. Z upominkami jednak co roku mamy problem - zastanawiamy się co tym razem może sprawić radość bliskiej osobie.

Multimedialny zegarek

multimedialny zegarek
Na rynku pojawiło się już kilka zegarków z określeniem "MP4" w nazwie. Jednak żaden z nich nie dysponuje takimi możliwościami jak Brando MP4 Watch II. Potrafi on odtwarzać pliki w formatach: MP3, MP4 i WMA.