Dzień Dziecka

Klocki Lego są super prezentem dla dziecka!

Dzień Dziecka to święto każdego dziecka. A wiadomo, że o dzieciaki należy dbać. Zasadniczo wszystkie święta należy święcić, również takie świeckie!

Planujemy wymarzoną imprezę dla własnej pociechy

Drogie Mamy, odpoczywamy!

W znacznej większości przypadków dzieje się tak, iż jeżeli myślimy o imprezach dla dzieci, to do głowy wpadają nam wyłącznie te, które przygotowane są z okazji Dnia Dziecka, albo takie które powiązane są z rozpoczęciem albo zakończeniem lata. Oczywiście wiadomo, że wtenczas są one bardziej połączone z imprezami dla dorosłych, nie mniej maluchy także posiadają tam ogrodzony swój skrawek terenu, gdzie wszystko kręci się dookoła nich, ale trzeba także powiedzieć, że takie zabawy to nie wszystko.

Trafiony podarunek na dzień dziecka

Gry planszowe, planszoweczki
Gry planszowe, od niepamiętnych czasów obecne w Europie, od setek lat pomagają rozwijać w najmłodszych pasję i zainteresowanie światem, w którym żyją. Gry planszowe to trafione urozmaicenie prostych zabaw. To właśnie od gier i zabaw rozpoczyna się przygoda z nauką setek najmłodszych. Z okazji dnia dziecka dobrze jest przyjrzeć się planszówkom bliżej, ponieważ są one świetnym podarunkiem na każdą okazję - wiele przyjemności mogą dostarczyć dziś atrakcyjne gry planszowe.

Najlepsze zabawki na Dzień Dziecka

Zabawki do kąpieli
Zabawa to pierwszy etap edukacji naszych dzieci. Bawiąc się, maluchy poznają świat, uczą się niezrozumiałych pojęć, nowych zagadnień. Różnorodne formy zabaw i aktywności pomagają im zrozumieć opisywaną przez dorosłych skomplikowaną rzeczywistość.

Międzynarodowy Dzień Dziecka w Teatrze STUDIO

plakat
1 czerwca w Teatrze Studio odbędzie się charytatywny koncert, do którego zostaną zaproszone utalentowane dzieci różnych narodowości. Swój program artystyczny zaprezentuje orkiestra dęta ze Szkoły Podstawowej w Łajskach, propagującej ideę edukacji włączającej, tzn. wszystkie dzieci, niezależnie od swoich słabości, czy też wybitnych uzdolnień, orzeczeń o niepełnosprawności, czy wygranych konkursów – uczą się razem w klasach.

Prezenty na Dzień Dziecka

konsola PSP
1 czerwca każdego roku jest wyjątkowym dniem w życiu każdego dziecka, a coraz częściej także i rodzica. Na kilka dni przed wydarzeniem, jakim jest wręczenie dzieciom ich wymarzonych prezentów, rodzice tłumnie ruszą do sklepów, aby w pełni usatysfakcjonować swoje pociechy. Jednocześnie dzieci będą "rywalizowały" na przedstawianie najbardziej finezyjnych oczekiwań.

Kwiatki na Dzień Matki i Dzień Dziecka

dziewczynka z kwiatami
Dzień Matki oraz Dzień Dziecka należą do wyjątkowych dni w roku, w których najbliższe osoby okazują sobie bezwarunkową miłość oraz bezgraniczne przywiązanie.

Warto celebrować wyjątkowe momenty w życiu a wzajemne głębokie uczucia szczególnie pielęgnować i okazywać w odpowiedni sposób. Te najpiękniejsze i najszczersze najłatwiej wyrazić kwiatami. Dowiedziono bowiem, że kwiaty pozytywnie wpływają na odbiór rzeczywistości i dają poczucie zadowolenia.

Zabawki na pierwszy Dzień Dziecka

karuzele
Zbliża się Dzień Dziecka – często pierwszy w życiu maleństwa. Półki w sklepach uginają się od pięknych i różnorodnych prezentów. Co wybrać dla maleństwa na jego pierwsze święto? Co przywoła uśmiech na jego buzię? To zabawki - przytulanki, grzechotki, mięciutkie pozytywki, zaprojektowane przez markę Kolorino dla najmłodszych dzieci.
Każdą z nich wyróżnia estetyka, radosne barwy i staranność wykonania. Wszystkie posiadają atesty Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji.

Pierwszy prezent na Dzień Dziecka

zabawki dla dzieci
Twoje maleństwo przeżywa właśnie swoje pierwsze święto – Dzień Dziecka. Nie potrafi się jeszcze z niego świadomie cieszyć, ale miły prezent z tej okazji na pewno będzie wspaniałą pamiątką z pierwszych miesięcy życia.