Dla zdrowia i urody

MP3
Ruch to zdrowie, wiemy o tym doskonale ale ciężko jest nam wstać z łóżka, pobiegać, wybrać się na siłownię czy fitness. Dzięki firmie ORAVA teraz ćwiczenia staną się przyjemnością.

Ważna jest przede wszystkim radość, jaką czerpiemy z uprawiania sportu, bo to warunek konieczny do tego, aby wytrwać i osiągnąć zauważalne efekty. Dzięki MP3 FITNESS marki ORAVA do pełni szczęścia potrzebny nam będzie tylko wygodny strój. X-1GB oraz X-2GB to dwa modele MP3 przystosowane do wykonywania ćwiczeń. Ich dużym atutem jest komfort użytkowania, gdyż są zakładane na rękę, tak jak zegarek. Posiadają 1,8" calowy kolorowy wyświetlacz LCD. Wyświetla tytuł utworu i nazwiska wykonawcy ID3-TAG. Wbudowana jest pamięć o dużej pojemności Flash 1 GB/ 2 GB. Odtwarzają formaty MP3, WMA, AMV, ACT, WAV, JPEG, BMA i GIF. Możliwe jest cyfrowe nagrywanie głosowe. Posiadają radio FM. Wbudowany equalizer muzyczny z ustawieniami: Natural, Rock, Pop, Classic, Soft i Jazz powoduje, iż jakość muzyki jest bardzo wysoka. Posiadają USB 2.0, oraz możliwość powtarzania wybranego odcinka A-B. Co więcej, nie musimy martwić się o wymianę baterii bowiem jest wbudowany akumulator litowy, dzięki temu w łatwy i szybki sposób możemy podładować urządzenie. Dostępne w kolorze niebieskim i pomarańczowym.

Sugerowana cena: X-1GB 130,42 PLN, X-2GB 156,51 PLN.
Dzięki MP3 FITNESS ćwiczenia staną się źródłem radości i spełnienia. A zdrowiem i urodą będziemy mogli cieszyć się przez lata. Praktyczne i nowoczesne takie są MP3 marki ORAVA.
Źródło: Orava Sp. z o.o.
2008/03/28, 13:26:09