Subtelne zegarki Lorus zaklęte w bransolety

zegarki Lorus
Biżuteryjne bransolety i blask osadzonych przy tarczy kryształów to dwie cechy, które charakteryzują nowe damskie zegarki marki Lorus.

Nowa kolekcja marki Lorus dla kobiet to dwa biżuteryjne zegarki wykonane ze stali szlachetnej o subtelnych, opływowych kształtach. Najnowsze modele to propozycja dla eleganckich kobiet, które poszukują klasycznych dodatków pasujących zarówno do dziennego, jaki i wieczorowego stroju.

Nowe zegarki zostały przygotowane w dwóch wersjach kolorystycznych: stalowej i złotej. Przy kopercie oraz na tarczy wkomponowano niewielkie ilości kryształów, które dodają połysku i kobiecego polotu.

***
Marka Lorus została stworzona w 1982 roku i od tego czasu cieszy się rosnącym powodzeniem wśród milionów konsumentów na całym świecie. Zegarki Lorus to przede wszystkim modne i różnorodne wzory oraz wysoka jakość mechanizmów i wykonania, gwarantowana przez Seiko Watch Corporation.
Zegarki marki LORUS są dostępne w salonach Time Trend, Euro Time oraz u partnerów handlowych firmy ZIBI na terenie całego kraju. Więcej informacji na www.loruswatches.pl
Źródło: Zibi Sp. z o.o.
2009/07/07, 11:04:25