Najnowsze odtwarzacze Walkman®: jakość dźwięku, łączność, komfort słuchania

Najnowsze odtwarzacze Walkman®
Najnowsze odtwarzacze Walkman® firmy Sony z systemem Android™, łączem Bluetooth® i cyfrowym systemem osłabiania zewnętrznych hałasów.

- Seria Walkman® F800: współpraca z Internetem dzięki platformie Android™, dotykowy ekran LCD 8,9 cm/3,5” multi-touch z obsługą gestów i wzmacniacz cyfrowy S-Master MX
- Seria Walkman® E570: cudowna czystość brzmienia dzięki cyfrowemu systemowi osłabiania zewnętrznych hałasów
- Seria Walkman® E470: żywe kolory i do 36 godzin pracy po jednym ładowaniu1

Walkman NWZ-E470
Sony wprowadza nowe odtwarzacze Walkman®. Nowe modele kontynuują tradycję doskonałego brzmienia odtwarzaczy Walkman®. Dzięki firmowym technologiom Clear Audio cechują się szczegółowym brzmieniem z mocnym, głębokim basem, kryształowo czystymi tonami wysokimi i osłabionymi przesłuchami między kanałami stereo. Przywracają nawet subtelne niuanse brzmieniowe w paśmie tonów wysokich, które ulegają stłumieniu przy silnej kompresji plików muzycznych.

Najnowsze odtwarzacze Walkman®
Poza świetnym dźwiękiem, nowe odtwarzacze kuszą atrakcyjnym wyglądem, a w przypadku serii E570/470 również najmniejszą jak dotąd grubością, wynoszącą zaledwie 7 mm. Jedno ładowanie wystarcza nawet na 36 godzin odtwarzania1. Wielbicielom najwyższej jakości wrażeń dźwiękowych seria Walkman® F800 zapewni niezwykle szczegółowy dźwięk hi-fi, a ponadto łączność przez Wi-Fi i dostęp do aplikacji.

Nic nie stoi też na przeszkodzie, by wykorzystać zgromadzoną wcześniej kolekcję multimediów: nowe odtwarzacze Walkman® obsługują przysłanie techniką „przeciągnij i upuść” zdjęć, filmów, podcastów i list odtwarzania z biblioteki (tylko treści bez DRM) lub Eksploratora Windows®.

Seria Walkman® F800
Oparta na platformie AndroidTM 4.0 („Ice Cream Sandwich”) seria Walkman® F800 umożliwia korzystanie z zasobów Internetu przy użyciu szeregu fabrycznie zainstalowanych aplikacji, od maila przez mapy do galerii multimediów. Co więcej, łącza Wi-Fi i Bluetooth® umożliwiają pobieranie dodatkowych aplikacji ze stale powiększającej się oferty serwisu Google PlayTM. Korzystanie z kolekcji multimediów, aplikacji i gier to prawdziwa przyjemność dzięki dużemu, obsługującemu gesty multi-touch wyświetlaczowi 8,9 cm/3,5” oraz wydajnemu, zapewniającemu dużą szybkość reakcji procesorowi.

Najnowsze odtwarzacze Walkman®
Oparta na platformie Android 4.0 („Ice Cream Sandwich”) seria Walkman® F800 umożliwia korzystanie z zasobów Internetu przy użyciu szeregu fabrycznie zainstalowanych aplikacji, od maila przez mapy do galerii multimediów. Co więcej, łącza Wi-Fi i Bluetooth® umożliwiają pobieranie dodatkowych aplikacji ze stale powiększającej się oferty serwisu Google Play. Korzystanie z kolekcji multimediów, aplikacji i gier to prawdziwa przyjemność dzięki dużemu, obsługującemu gesty multi-touch wyświetlaczowi 8,9 cm/3,5” oraz wydajnemu, zapewniającemu dużą szybkość reakcji procesorowi.

Czyste tony wysokie i pełny, mocny bas są zasługą wzmacniacza cyfrowego S-Master MX i pięciu technologii Clear Audio. Do odtwarzania nagrań można nawet użyć wbudowanego systemu głośnikowego xLOUD®, który eliminuje zniekształcenia i nieprzyjemne dla ucha „obcinanie” słuchanego dźwięku.

Seria Walkman® E570
Najnowsze odtwarzacze Walkman®
Seria Walkman® E570 to wymarzone rozwiązanie dla tych, którzy chcą słyszeć wyłącznie czysty dźwięk — nie tylko w czasie relaksu w domowym zaciszu, ale i podczas dojazdów do szkoły czy pracy. Dzięki połączeniu technologii cyfrowego osłabiania zewnętrznych hałasów z dostarczanymi słuchawkami o wysokiej jakości, odtwarzacze z tej serii eliminują do 98%2 dźwięków z zewnątrz.

Seria Walkman® E470
Smukłe, różnokolorowe odtwarzacze z serii Walkman® E470 znakomicie nadają się dla każdego, kto dopiero zaczyna poznawać słynne brzmienie Walkman®. Z myślą o zabawie w większym gronie, wyposażono je w tryb Karaoke i funkcję synchronizowanego wyświetlania tekstu. Nowością w rodzinie Walkman® są gry, które w czasie odtwarzania można uruchomić na jasnym, szczegółowym ekranie LCD o przekątnej 5,1 cm/2".

Nowe odtwarzacze Walkman® trafią do sprzedaży w Polsce w drugiej połowie sierpnia (F800 i E570) i w połowie września (E470).
Źródło: Sony Poland
Dziennikarz: Piotr Papaj
2012/07/19, 09:47:03