Oryginalny catering na imprezy firmowe – sprawdzone porady.

Jeśli szykujemy większe imprezy okolicznościowe we własnym domu zastanawiamy się, jak przyjąć naszych gości i co podać na stole. Gdy organizujemy imprezę integracyjną dla dużego zespołu w miejscu pracy, mamy szerokie pole do popisu i nic nie stoi na przeszkodzie, aby zorganizować oryginalny catering. Jak to zrobić?

Impreza okolicznościowa
Jeśli mamy na myśli jakąś dużą imprezę okolicznościową, jak wesele albo komunia, często poza pomysłem samej imprezki, myślimy także o poczęstunku. Najczęściej proponuje się raczej sprawdzone menu, by trafić w smaki wszystkich gości. Ale gdy szykujemy tematyczne party, ogromnego sylwestra lub imprezę integracyjną, jedzenie może być bardziej oryginalne niż to jakie przygotowujemy na imprezy okolicznościowe - organizacja przyjęć i imprez, Wrocław ma ogromny wybór restauracji czy też barów typu bistro, jakie także oferują przygotowanie i dowóz cateringu we wskazane przez nas miejsce.

Najlepiej jest napisać do wielu restauracji z prośbą o propozycję menu na party, aby mieć zestawienie pomysłów. Określmy szacunkową ilość osób, jakieś szczególne preferencje i orientacyjny czas trwania imprezy. Warto również podać widełki cenowe za jedną osobę, w jakich musimy się zamknąć oraz zaznaczyć informację, czy napoje alkoholowe również muszą być uwzględniony w wycenie kolacji (szczególnie wiarygodne źródło). Jeżeli skierujemy zapytanie do kilku restauracji, będziemy mieć kilka ofert do zestawienia i jednocześnie sprawdzimy najnowsze trendy.


Kolejne tematy

Imprezy okolicznościowe we Wrocławiu planuje specjalistyczna firma

stoliki w lokalu przeznaczonym na przyjęcia
Organizacja imprez okolicznościowych, potrzebuje doskonałego przygotowania na wielu płaszczyznach. Niezbędne jest bardzo dobre przygotowanie pomieszczeń, które nie tylko będą przyjmować uczestników przyjęcia, ale również będą zapewniać im zaplecze umożliwiające odpocząć, czy skorzystać z sanitariatu. Oczywiście sporo jest przedsiębiorstw, jakie udostępniają takie obiekty z pełnym wyposażeniem i też prezentują one doskonały standard.
1 2