Upominki świąteczne: Co kupić najbliższym pod choinkę?

Do wigilii Bożego Narodzenia są jedynie trzy weekendy. To największy czas, żeby rozejrzeć się za upominkami. Jak wykazują badania większa część z nas czyni to na ostatnią chwilę, a osoby, które posiadają już zestaw świątecznych upominków możemy policzyć na palcach jednej dłoni. Grudzień jest to miesiąc, któremu towarzyszy nieprzemijający szkopuł: co kupić na upominki pod choinkę? Dla niego – najważniejszego w swym życiu mężczyzny powinnaś wyselekcjonować coś niepowtarzalnego. Skarpetki i majtki odpadają. Upominki na gwiazdkę dla niego nie mogą być banalne. W końcu obdarowywany, to ktoś dla ciebie wyjątkowy.
prezent
Jeśli idzie o podarunki dla panów, rzecz nie jest prosta. Jeżeli pragniemy by nasz ukochany dostał w tym roku niepowtarzalny prezent, spróbujmy spełnić jakiekolwiek jego ukryte marzenie. Może jako chłopiec marzył o czymś i bezustannie to przywołuje? Pamiętajmy, że nawet w tych najtwardszych mężczyznach tkwi mały podrostek, który chętnie „popykałby sobie w piłę” lub spędził cały dzień grając w najnowszą grę. Żeby nasz upominek był wielką radością przypomnijmy sobie te małe i większe marzenia osoby, jaką pragniemy obdarować. Być może Windows XP? Być może najnowsza konsola do gier? Uniwersalny podarunek stanowią telefony Nokia - telefony nokia.

Kolejne tematy

Skuteczne i eleganckie zabezpieczenie do smartfona Samsung Galaxy

samsung galaxy 2
Telefon komórkowy to jeden z nieodłącznych części współczesnego istnienia. Nie dziwi więc nie tylko ogromna propozycja narzędzi mobilnych, ale też akcesoriów, które coraz bardziej zaskakują oryginalnością i funkcjonalnością. W dalszym ciągu jednak półki sklepów zapełniają przede wszystkim standardowe akcesoria do telefonów komórkowych.


Zrealizuj mały "wywiad", być może twemu mężczyźnie przyda się nowa rozdrabniarka do gałęzi? A może marzy o czymś całkiem nietypowym? Być może skok ze spadochronu? A może przyda mu się po prostu stacja pogodowa - dowiedz się więcej
1 2