Jak można upiększyć kościół na ślub?

Ślub to wydarzenie wyjątkowo ważne dla narzeczonych. Czekają na nie od chwili oświadczyn, a niektóre dziewczynki myślą o zamążpójściu już od najmłodszych lat. Na charakter ślubu oczywiście wpływają dekoracje – tak samo na sali, jak również w kościele, gdzie młodzi wypowiadają najważniejsze dla nich słowa przysięgi.


dekoracje ślubne kościoła
Dlatego tak ważne są fachowe usługi co do przyozdabiania kościoła gwarantujące satysfakcję i urokliwą scenografię tego szczególnego dnia. Dobrze jest zaufać specjalistom, aby nie przejmować się niespodzianymi uciążliwościami. W jaki sposób zatem można przystroić kościół?
Dwa najważniejsze elementy to ołtarz oraz droga do niego prowadząca. Udekorowanie ołtarza jest podstawą, gdyż to właśnie przy nim stoją narzeczeni. Najlepiej sprawdzają się kompozycje kwiatowe. Kolorystyka bukietów jest na ogół zależna od koloru sukni młodej – najczęściej wybierana jest biel oraz ecru. Bierze się pod uwagę motyw ślubu, jeżeli para taki wybrała, aby wszystkie elementy składały się na spójną całość. Jeżeli chodzi o samą drogę do ołtarza, którą przemierzają przyszli małżonkowie bądź młoda wraz ze swoim ojcem, zazwyczaj sugeruje się, aby rozsypać na niej płatki róż czy innych kwiatów, natomiast ławki umieszczone po bokach dobrze jest dekorować tiulem. Będzie się to świetnie komponować oraz dawać iście bajkowy wygląd.
dekoracja kwiatowa portalu kościelnego
Nasza firma florystyczna z największą starannością zatroszczy się o niniejsze elementy. W kwestii zdobienia kościoła często wykorzystuje też piękne, żeliwne świeczniki, których światło wypełnia cały kościół.
1 2