Upominki dla 5 latka

Co nabywać na upominek dla 4 latka? Tym razem kilka propozycji prezentowych dla dzieci 4 lat.


W tym wieku dzieciaki na ogół wiedzą co pragną, lecz dalej sądzę, że jest jeszcze co niemiara rzeczy do odkrycia.


Możliwe, że 4 latek doskonale wie, iż śni o następnym samochodziku, jednakże możesz pokusić się o cokolwiek innego czy oprócz drobnostki z ukochanym bohaterem dać coś absolutnie nowego. Mogą to być na przykład drewniane zabawki (gry dydaktyczne) Goki lub tak zwane nawlekanki. Ćwiczymy palce, zatem przewlekamy, mocujemy etc. Jest wiele tychże zabawek, są domki, gdzie doczepia się kwiatek, są drzewa, gdzie doczepia się ptaki, są kwiatki, są czterokołowce. Tu wariactwo na całego. W każdym razie bombowe do treningu palców, nauki wiązania a także miłej rozrywki.


pokój dziecięcy


Układanki magnetyczne jest to zabawka, która może być już obecna od drugich urodzin, ale taki czterolatek całkiem inaczej będzie się tym zajmować. Teraz zainteresują go plansze ze deseniami co jak złożyć, a nie tylko banalne przyczepianie. Dla niedużych oraz większych rysowników polecam drobne zabawki, które szlifują malunki. Rysowanie jak też zmazywanie, różne poradniki, jak coś rysować krok po kroczku. Małe rzeczy, jakie mogą wyciągnąć na dłużej. Cztery lata to ten czarodziejski wiek, w którym zaczyna się przystępność wielu gier. Dla pięciolatka jest ich naprawdę sporo. Mogą być w wyższym stopniu zręcznościowe scalone z oswajaniem się z sześcianem.


Kolejne tematy

Pomysł na prezent - szykowna ostrzałka do noży

Jaki podarunek wybrać na imieniny, co ofiarować na urodziny, a jakiego rodzaju niespodziankę powinni znaleźć najbliżsi pod choinką? To czasami jest w stanie spędzić sen z oczu tych, którzy pragną kupić podarunek, a nie wiedzą skąd pozyskać natchnienie. Przede wszystkim dobrze jest najpierw poznać upodobania obdarowywanego. Można też zbadać jego osobowość. Nieco odmienne upominki kupimy osobom praktycznym, a co innego podarujemy tym z artystyczną duszą.
1 2