W jaki sposób oświadczyć się swojej partnerce? Przedstawiamy garść ciekawych koncepcji.

Narzeczona to w dalszym ciągu jeszcze nie małżonka, lecz na pewno jej do tego miana sporo bliżej, niż dalej. Zatem jeżeli jakiś mężczyzna myśli, że jego aktualny związek to coś jakby nie patrzeć więcej, na pewno musi najzwyczajniej w świecie poprosić swoją partnerkę o rękę. Oczywiście trzeba mieć praktycznie 100% pewności, iż powie tak. Wiadomo - usłyszenie odmowy jest traumatycznym wydarzeniem.

Można śmiało powiedzieć, że kiedy zdecydowaliśmy się poprosić miłość życia o rękę, oglądamy się za interesującymi pomysłami na zaręczyny. A wiadomo: byłoby fajnie, gdyby akurat nasze zaręczyny (www.eloi.pl) nie były typowe. Nawet jeśli będą, pewnie nie wydarzy się nic strasznego, lecz być może byłoby dobrze trafić na niesamowity pomysł na zaręczyny?

Oświadczyny
I dlatego bardzo często faceci przez bardzo długi okres czasu rozglądają się za ciekawymi pomysłami. W szczególności warto wejść na Youtube - przynajmniej niektóre filmiki umieszczane tam są bardzo dobrym pomysłami. Przecież nikt nie sugeruje, że nie powinniśmy zaczerpnąć nieco cudzych pomysłów, szczególnie mowa o Stanach Zjednoczonych.

Doskonale, iż w sumie zdajemy sobie sprawę jak bardzo istotnym zagadnieniem jest temat zaręczyn. Jeśli niemal każda normalna przedstawicielka płci pięknej w głębi duszy marzy o bardzo romantycznych, niezwykłych zaręczynach, wypadałoby jakoś działać. Rzeczywistość jest taka, że na całe szczęście facetów ogranicza wyłącznie własna ignorancja i wyobraźnia. Nawet nie pieniądze, przecież dosyć często oryginalne zaręczyny kosztują niedużo, nawet wcale! Choć bez wątpienia są także trochę droższe pomysły. A może zaręczyny w Wenecji, Rzymie, Krakowie czy Barcelonie są strzałem w dziesiątkę, czymś co przypadnie do gustu absolutnie każdej pani?
1 2