Akcesoria do urządzeń mobilnych

Nabywając nowy telefon, dobrze jest pokusić się o pasujące do niego wyposażenie. Powodów ku temu jest wiele. Na ogół przy ich wyborze kierujemy się funkcjonalnością. Ale czasami jesteśmy gadżeciarzami, którzy poświęcają dużo uwagi by ich telefon wyróżniał się na tle innych. Pokaż mi swój telefon a powiem ci kim jesteś?

Samsung Galaxy Nexus
Nowy pokrowiec na telefon potrafi nadać mu zupełnie nowy wygląd. Wzbogacony o etui, telefon jest w dobrym stanie, a jednocześnie działa bez zarzutu. Znalezienie mu miejsca w kieszeni czy plecaku, w towarzystwie bilonu, absolutnie nie przedłuża jego żywotności.

Nawet gdy aparat zrobiony jest z najlepszych tworzyw, z czasem widzimy na nim nieestetyczne uszkodzenia mechaniczne. Choć nie wpływa to w żaden sposób na użyteczność telefonu, dla wielu użytkowników może być to ciężkie do zaakceptowania. Dobrym pomysłem jest schowanie urządzenia w dodatkowym futerale. Ponieważ telefony różnią się rozmiarami, najbezpieczniej jest zaopatrzyć się w etui przeznaczone do konkretnego modelu jak np. http://topbuy.eu/produkty/smartfony/apple/iphone-5-iphone-5s/etui-iphone-5-5s,2,1763.

Kolejne tematy

Skuteczne i eleganckie zabezpieczenie do smartfona Samsung Galaxy

samsung galaxy 2
Telefon komórkowy to jeden z nieodłącznych części współczesnego istnienia. Nie dziwi więc nie tylko ogromna propozycja narzędzi mobilnych, ale też akcesoriów, które coraz bardziej zaskakują oryginalnością i funkcjonalnością. W dalszym ciągu jednak półki sklepów zapełniają przede wszystkim standardowe akcesoria do telefonów komórkowych.


Przykładem może być etui Samsung Galaxy S3 mini. Estetyka wykonania, energetyczne kolory jak również gatunek materiałów spowodują, że telefon zostanie z nami na długi czas. Obce mu będą działania pogody, rysy i zabrudzenia wyświetlacza. W sklepie z akcesoriami znajdziemy także folie ochronne, wykonane z poliwęglanu - banalnie proste przy zakładaniu – które zadbają o nieskazitelność ekranu.
1 2