Życzenia urodzinowe dla każdego

Tort, balanga, podarunki… czegoś tu brakuje. życzenia urodzinowe to nieodłączny element obchodów kolejnych rocznic momentu, w jakim przybyło się na świat. Słyszymy je od żony lub męża, dzieci, rodziny, przyjaciół i kolegów.

Kolejne tematy

40% dzieci marzy

Prawo dzieci do soboty bez telewizora
Prawo dzieci do soboty bez telewizora
Jednym z największych „pożeraczy” wolnego czasu i bliskości w rodzinie jest telewizor, co potwierdzają najnowsze badania oglądania telewizji prowadzone przez TNS OBOP. W okresie styczeń-kwiecień 2011 roku przeciętne dziecko spędziło dziennie średnio przed telewizorem 2 godziny i 25 minut.  To razem 34 dni w roku. Najwięcej czasu przed telewizorem spędziło w sobotę  – 3 godziny i 4 minuty. Absolutny rekord padł w sobotę 5 marca – aż 3 godzin i 43 minut.


Ubranka na wyjątkowe okazje
Z reguły wszystkie życzenia urodzinowe brzmią podobnie: zdrowia, sukcesów, pieniędzy…natomiast w żadnym razie nie musi w ten sposób być. Najwięcej nowatorskich i jedynych w swoim rodzaju wierszyków urodzinowych wypatrzysz w Internecie.

Serwisy internetowe z życzeniami Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę słowa: życzenia urodzinowe i pokazuje się więcej niż dwieście pięćdziesiąt tysięcy serwisów. To pewność, iż odkryjemy takie, których właśnie chcemy. Są dłuższe a także krótsze, formalne oraz „na luzie”. W dodatku na ogół dzielą się na konkretne sekcje. Takie jak choćby życzenia urodzinowe dla dzieci, lub życzenia urodzinowe dla mężczyzn.

Życzenia urodzinowe dla dzieci Czy jest coś bardziej sielankowego niż dzieciństwo? Okres kiedy, nie przejmując się niczym, bawiliśmy się i poznawaliśmy świat. To bezsprzecznie niezwykły czas, tym samym równie osobliwe muszą być życzenia urodzinowe dla dzieci. Poznaj bajek tysiące, przygód dwa tysiące, miej buzię wesołą, promienną jak słońce!. W ten sposób mogą brzmieć życzenia urodzinowe dla dziecka. Te niesłychanie często przybierają formę wierszyków urodzinowych dla dzieci. By serduszko Twoje gorące było stale jak słońce... I śmiech Twój radosny przypominał zapach wiosny.... Wierszyki urodzinowe dla dzieci być może nie są poezją najlepszej jakości, lecz Twoje dziecko zapewne zapamięta je na przez długi czas.

Życzenia urodzinowe dla mężczyzn Piękny sportowy wóz. Pod maską setki koni mechanicznych, a w wewnątrz na skórzanym fotelu ukochana. Który z panów o tym nie marzy? Dlatego życzenia urodzinowe dla mężczyzny niezmiernie często mieszczą w sobie takie elementy jak: Życzę Ci perfekcyjnego auta jak również ładnej żony. Jednak tego winszować może najlepszy kolega. Jakie życzenia urodzinowe dla mężczyzny powinna wybrać ukochana? Z pewnością z nutką romantyzmu… tak by dotarły do serca swojego wybranka.
Dziennikarz: Rufus
2012/10/05, 15:54:59