Jak polepszyć komfort gry na konsoli?

Każdy gracz ma świadomość faktu, iż dobry gamepad bardzo zwiększa przyjemność gry. W jaki sposób dokonać właściwego zakupu, kiedy segment tych produktów daje nam tak szeroki wachlarz opcji wyboru? Opisujemy kilka ciekawych opcji:


Gamepad
Microsoft ma opcję działania na wszystkich platformach gier produkcji Microsoft. Kontroler konsoli Xbox360 do systemu Windows współgra z dużą liczbą komputerów z systemem Windows XP oraz z konsolami Xbox360, gwarantując wszechstronny sposób korzystania z ulubionych gier. Oprócz tego wibracje uruchamiające się w dobrych chwilach rozgrywki sprawiają, że gracz nabiera doświadczenia w grze.

Bezprzewodowy Gamepad Kontroler Bezprzewodowy do Xbox 360 Silver Charge Kit () posiadający zasięg aż 9 metrów oraz przedziale użytkowania mniej więcej 40 godzin z bateriami technologii AA. Zaopatrzony został w 8 przycisków oraz opcję regulowania poziomu wibracji przydatnych w maksymalizowaniu energii zasilania. Do produktu dołączono zestaw Play and Charge Kit, do którego zaliczamy akumulatory wraz z kablem, co daje możliwość ładowania ich podczas gry. Kontroler ma dwie gałki analogowe oraz przycisk Xbox Guide.

Jeśli pragniemy poprawić komfort gry, z odsieczą nadciąga gamepad Kontroler Bezprzewodowy do Xbox360 Black. Posiada on przewód o długości około 9 metrów, co daje swobodę ruchu podczas gry. Efekt dopełni świetnie rozmieszczone 8 przycisków wraz z dwoma gałkami sterującymi. Gamepad ładowany jest dwoma bateriami, które pozwalają pracę na około 40 godzin.

Gamepad Sony PS3 DualShock Czerwony charakteryzuje całkowicie nowoczesny standard transmisji bezprzewodowej USB co jest możliwe przy zastosowaniu opcji łączenia Bluetoth. Wbudowany został także mechanizm wykrywania ruchu Sixaxis i połączony z nim system wibracyjny, co w efekcie umożliwia wyjątkowe efekty podczas gry. Dzięki zainstalowanemu akumulatorowi, który działa w przedziale około mniej więcej 45 godzin możemy przez dłuższy czas napawać się rozgrywką.
2014/04/29, 15:08:23