Przed ślubem jest tyle do zorganizowania!

Ślub to dla młodej pary mnóstwo przygotowań, które niekiedy będą trwały ponad rok. Planując ten jedyny dzień w życiu większość młodych par rozpoczyna od rezerwacji sali na wesele. W niektórych lokalach, cieszących się największą popularnością, miejsca są rezerwowane kilkanaście miesięcy wcześniej, więc można zrozumieć, że zaczyna się od tego.
Para młoda przy samochodzie
Gdy się już ma zarezerwowany termin sali weselnej można się zabrać za kolejne części weselnej układanki. Dobrze grający weselny zespół to również spory czas oczekiwania, lecz jeżeli się ma trochę szczęścia to bez problemów się uda zamówić i zespół i lokal. Po zapłaceniu zadatków obie te rzeczy spokojnie czekają na nadejście dnia wesela, a w międzyczasie narzeczeni zajmują się pozostałymi równie ważnymi sprawami. Należy przecież wybrać odpowiednią suknię, szykowny garnitur, pomyśleć nad dekoracją świątyni i listą gości. Im będzie bliżej ślubu tym spraw do ogarnięcia będzie znacznie więcej, w pewnym momencie warto się także zastanowić nad wybraniem fotografa i kogoś do nakręcenia filmu ze ślubu.

Kolejne tematy

Planujemy ślub – na co zwracać największą uwagę?

ślub
W momencie gdy zabieramy się za planowanie ślubu i wesela powinniśmy być świadomi, iż przed nami dziesiątki decyzji, które trzeba będzie podjąć. Zwykle chcemy, by tego dnia wszystko poszło zgodnie z naszym planem. Z tej przyczyny, starannie wybieramy wszystkie usługi, z jakich będziemy chcieli skorzystać. Wszystko ma być przecież dopięte na ostatni guzik! Jako kluczowe można uznać zasadniczo trzy kwestie: sala weselna, orkiestra i fotograf.


Wybór odpowiedniego fotografa na wesele to również jedna z poważniejszych decyzji, którą trzeba podjąć w trakcie przygotowań. Niektóre pary rezygnują z tego, mówiąc że wystarczą im zupełnie fotografie zrobione przez rodzinę czy znajomych. Jednak pracy profesjonalnego fotografa nie da się przecenić na tak dużym wydarzeniu, jakim jest ślub.

Bukiet weselny
Przecież ten niezwykły dzień zdecydowana większość ludzi ma okazję przeżyć tylko jeden raz i powinno się mieć po tym jakąś pasującą do tej uroczystości pamiątkę. O wyborze fotografa weselnego zdecydować powinna w pierwszej kolejności jakość zdjęć, warto w celu sprawdzenia tego przeglądnąć dotychczasowe prace i zastanowić się, czy spełniają oczekiwania. Można również zorientować się, w jaki sposób dany fotograf pracuje w trakcie samego ślubu. Doświadczony fotograf ślubny jak z https://www.planujemywesele.pl/katalog/1/kategoria/fotografia-slubna/miasto/elblag,145 będzie dyskretny, ale jednocześnie będzie umiał uchwycić wszystkie ważne momenty, przelotne chwile i emocje podczas wesela. Jeśli się wybierze doświadczoną, dobrą osobę, to na pewno zrobione przez nią zdjęcia będą wspaniałą pamiątką na całe życie.
2014/10/17, 12:08:27