Zaskocz ukochaną zdjęciem trójwymiarową w krysztale

Myślisz innowacyjnie i szukasz nietuzinkowego, wyjątkowego prezentu dla dziewczyny? Chcesz żeby twój upominek łączył ekstrawagancję i stylowość? Nie tylko na urodziny, czy rocznicę rozważ obramowanie wyjątkowego zdjęcia kryształem lub szkłem.


W sklepach z upominkami mamy pole do popisu jeśli chodzi o wybór prezentu. Wyjątkowe kubki z przesłaniem, pamiątkowe kartki, arcydzieła rzeźbione w drewnie – zakupując podobne gadżety połączymy humorystyczny przekaz z uśmiechem solenizanta.

zdjęcie w szkle
Kiedy w grę wchodzi podarunek większego kalibru i chcemy kupić absolutnie unikalny prezent rozważmy zamówienie zdjęcia w krysztale lub szkle. Ostatnia opcja wymaga większego poświęcenia, nie tylko kwotowego. Za takim prezentem lepiej porozglądać się, poprzeglądać oferty w sieci, gdy najbliższe punkty z pamiątkami z kryształu znajdują się daleko. Jeśli ani pieniądze, ani realizacja zlecenia nie zniechęcają nas do postawienia na portret w krysztale i 3D, można być pewnym, że jako innowacyjny darczyńca sprawimy bliskiej osobie ogromną niespodziankę na lata.

Nie trzeba było długo czekać, by metoda 3D przywędrowała z kin i telewizorów do upominków. Przez pewien czas popularne było kupowanie pucharów oraz pamiątkowych tabliczek. Są one dobrym sposobem na podkreślenie rodzinnych uroczystości do dzisiaj.

Część twórców fotografii „kryształowej” mówi wprost o rewolucyjnym odkryciu, kolejnej niszy, ciekawej technice, która spotyka się z coraz większym odzewem klientów. Ci, którzy pierwszy raz stykają się z portretem 3d w krysztale są zachwyceni nową techniką. Sekret polega na laserowaniu i wkomponowaniu zdjęcia w wybraną formę kryształu.

Jak się mają zatem koszty za podobne gadżety i gdzie znajdziemy zdjęcia 3D w krysztale? Jeśli w pobliżu nie znajduje się specjalista od grawerowania w trójwymiarze, warto przejrzeć strony internetowe firm od fotografii 3D. Wysoki i szeroki portrecik na kilka centymetrów to koszt w granicach stu do nawet czterystu złotych. Pamiętajmy, że usługa składa się z dwóch czynności. Przerobienie standardowej fotografii w trójwymiarowe to część pierwsza usługi, grawerowanie w krysztale to kolejna sprawa. Jeśli pieniążki odgrywają w zamyśle drugorzędną rolę, możemy rozejrzeć się za ekstrawagancką formą kryształu, np. sercem, rombem, „pomarszczonym prostokątem” itd.
2014/09/18, 09:41:44