Czy tak naprawdę Xbox jest rewelacyjną konsolą do gier?

Można śmiało powiedzieć, że na tę chwilę konsola o nazwie Xbox jest najlepsza na rynku. Jednak to naturalnie nie jest obiektywna opinia, ciężko doszukiwać się w tym przypadku także reklamy. To najzwyczajniej czysto subiektywna opinia do której każdy obywatel Polski ma prawo.

Xbox One
Cieszy, iż aż tak bardzo chętnie kupujemy konsole amerykańskiego producenta, ponieważ to sprawia z automatu, że Polska staje się bardziej poważnym rynkiem. Na ten przykład xbox 360 cena będzie niższa, akurat z uwagi na większy popyt.

A więc to tak jakby w interesie konsolarzy jest to by wypromować wśród swoich znajomków ową konsolę. W sumie to właśnie takie teksty także mogą wiele dobrego dać, a przynajmniej miejmy nadzieję. Zwykło się mawiać - nadzieja umiera jako ostatnia, pewnie każdy zna tę myśl.

Według bardzo wielu osób xbox-y, chociaż wiadomo, że ma wady, posiada niezwykły atut, a konkretnie rozchodzi się o grafikę. Można powiedzieć, iż miłośnik konsoli bardziej wyczulony na właśnie grafikę nawet nie będzie myślał, że czymś w porządku jest to by zakupić jakąś inną konsolę. A zresztą nikt nie mówi, iż Xbox służy wyłącznie do grania sobie. No co jak co, ale nowoczesne Xboxy to coś o wiele więcej. Doceniajmy Xboxy!

Np. najlepsze konsole xbox 360 gwarantuje melomanom odtwarzanie muzyki. Jakość? No cóż, standard odtwarzania jest fantastyczny, co do tego trudno miewać wątpliwości. Fajnie, że powstają takowe, jakże wielofunkcyjne sprzęty, bo to spora oszczędność pieniędzy oraz miejsca w pokoju.

Oczywiście również dla miłośników bardzo dobrego filmu można napisać coś pozytywnego: bez dwóch zdań to jest tak, że jeżeli będziemy chcieli zobaczyć film w BlueRay`u, będziemy mogli bezproblemowo spełnić tę zachciankę. Co jak co, ale to generalnie dzisiaj taki standard, iż konsole takie jak xbox360 nie są tylko do gier. Co niektórym miłośnikom gier, niejako konserwatystom, to się pewnie nie spodoba, lecz postępu nie da się już zatrzymać.


Kolejne tematy

Jak polepszyć komfort gry na konsoli?

zestaw do grania
Każdy gracz wie, że profesjonalny gamepad w dużej mierze zwiększa przyjemność gry. Jakim sposobem dokonać najlepszego wyboru, jeśli rynek dostarcza nam aż tak duży wachlarz możliwości? Mamy kilka ciekawych propozycji:
2014/07/29, 11:53:31