Czemu warto przebrać się za kogoś innego? Jakie święta są idealne, by to zrobić? przykładowo Halloween, lecz nie tylko!

Któż z nas nie odczuwa czasami takiego pragnienia, żeby czuć się kimś innym, aniżeli na co dzień. Jest to pewne urozmaicenie życia, do którego nie przywiązujemy uwagi, natomiast niemniej tego typu pragnienia się pojawiają. Najczęściej ma to miejsce na Halloween, ale także, żeby urozmaicić nasze życie seksualne. To interesujące przebrać się za kogoś zupełnie innego, żeby pobudzić fantazje partnera. Istnieje w tym względzie wiele możliwości.

kostium na halloween
Przykładowo strój pokojówki (amazinggirl strój strój pokojówki). Można tu mnożyć bardzo dużo przeróżnych historii, bardziej i mniej błahych, stałym natomiast zostaje fakt, że ten strój wpływa na nasze zmysły, gdyż widzimy znaną nam osobę w zupełnie innej roli. Choć wiemy, że to zabawa, to z chęcią w niej uczestniczymy. W ten sam sposób mężczyzna będzie mógł przebrać się za policjanta, chociaż jednak bardziej znane jest przebranie policjantki. To interesująca zabawa, gdy możemy wejść w rolę kogoś innego, grać i mieć z tego mnóstwo zabawy. To z tego względu Halloween w Polsce jest tak powszechnie celebrowane, chociaż jeszcze parę lat wstecz nic na to nie wskazywało. To święto nie wynika z naszej tradycji, na pewno nie bezpośrednio, lecz wystarczyło kilka lat, żeby się zakorzeniło oraz stało się czymś powszechnym. W czasie tego święta przebierańców twórcza inwencja nie zna granic, bo można przebrać się bez wątpienia za każdą postać. Wspomniane wcześniej przebrania to tylko przykładowe propozycje, ponieważ jest całkiem dużo innych pomysłów, dajmy na to kostium uczennicy (ładny kostium uczennicy) znana postać filmu lub komiksu czy nawet siostra zakonna. .


Kolejne tematy

Jeżeli lubisz na przykład się przebierać, wówczas Halloween to kategorycznie święto konkretnie dla Ciebie

Sesja ślubna inspirowana Halloween
W dzisiejszych czasach Halloween staje się coraz bardziej popularne. Pomimo tego, że jeszcze kilkanaście lat temu święto to było uznawane właściwie wyłącznie w Ameryce, obecnie jest obchodzone praktycznie we wszystkich krajach. Kiedy jesteś ciekawy, jak rozwijało się to święto na przestrzeni lat, wtedy z pewnością powinieneś przeczytać ten artykuł – znajdziesz w nim sporo przydatnych informacji na ten temat.
1 2