Romantyczny weekend z ukochaną osobą w niezapomnianej scenerii, czyli gdzie?

Czas spędzony z wyjątkową osobą to bardzo dobra inwestycja w przyszłość , a także pretekst do zasłużonego wypoczynku. Jak zaplanować wycieczkę, aby nic nie było w stanie zaburzyć tych wyczekiwanych chwil?

http://www.ruszajwpolske.pl/ofertySpecjalne/romantyczne_chwile/13,1,index.html
Pierwszym pytaniem musi być: „gdzie na weekend we dwoje”? Czy będą to górskie kurorty czy nadmorskie domki letniskowe odpowiemy sobie sami. Doskonale poznaliśmy swoje upodobania, więc bez problemu zdecydujemy się na aktywny wypoczynek albo błogie lenistwo. Jeżeli jesteśmy ekstrawertykami, nie zabieramy ze sobą znajomych. Skoncentrujmy się na ukochanej osobie, poświęćmy jej calutki swój czas i uwagę. To idealny pretekst do tego, by jeszcze bardziej się poznać. Idealną okazją do tego mogą być wczasy świąteczne 2015.

Aktualny rok nie sprzyja powstawaniu długich weekendów, tak lubianych przez Polaków. Zawsze jednak można wziąć krótki urlop i spędzić kilka dni we dwoje. Ale gdzie na weekend we dwoje? Tam, gdzie czujemy się dobrze. Mały ośrodek wypoczynkowy w środku lasu. Cichutki szum strumyka w tle. Wszystkie te elementy wprowadzają romantyczny klimat. Długi spacer w blasku księżyca albo o poranku to świetny pomysł. Dowiedzmy się, czy w hotelu zostało wyznaczone specjalne miejsce do zrobienia ogniska. Jeżeli tak, to zakupmy smaczne wino, które umili nam czas spędzony wspólnie. Wyjątkowy nastrój podkreśli optymalna muzyka. Zrezygnujmy ze szybkich kawałków rockowych, na rzecz romantycznych ballad. Nie obawiajmy się poprosić najukochańszą osobę do tańca. Taniec niezwykle zbliża do siebie i, co ciekawe, cementuje związek. Zapomnijmy o całym świecie. Zdecydujmy się na miejsce, w jakim nie ma zasięgu. Dzięki temu nikt nie przeszkodzi nam w tym wspaniałym wypoczynku. Nie wskazane jest także zabieranie ze sobą obowiązków służbowych.

Komputery powinny pójść w odstawkę. Świąteczne oferty 2015 powinny minąć bez seriali. Tylko wtedy poznamy, co to znaczy naprawdę wypocząć. Całkowicie oddamy się drugiej osobie, przedyskutujemy plany na najbliższy czas. Wyjaśnimy wszystkie nieporozumienia. Wybierzemy się do małej knajpki, by zjeść smaczną kolację. A później może zdecydujemy się na kino. Dobra komedia romantyczna wywoła upragniony uśmiech na twarzy i wprawi w wesoły klimat. Czego można chcieć więcej? Zatem gdzie na weekend we dwoje? Tylko i wyłącznie tam, gdzie będziemy sobą. Jednak ważniejsze pytanie brzmi, z kim na wczasy świąteczne 2015? Przede wszystkim z kimś cudownym, przy kim serce zaczyna bić coraz mocniej, a cały bezsensowny świat schodzi na drugi plan. Tylko takie romantyczne wczasy będą miały sens. A jeśli tak będzie, to weekend we dwoje będziemy mogli spędzić chociażby na końcu świata!


Kolejne tematy

Upominki świąteczne: Co kupić najbliższym pod choinkę?

prezent
Do Bożego Narodzenia zostały tylko trzy weekendy. To najwyższy czas, żeby rozejrzeć się za upominkami. Jak wykazują badania większość z nas czyni to na ostatnią sekundę, zaś osoby, które mają już komplet świątecznych podarków można policzyć na palcach jednej dłoni. Grudzień jest to miesiąc, któremu towarzyszy odwieczny kłopot: co wybrać na podarki pod choinkę? Dla niego – najważniejszego w swoim życiu faceta powinnaś wyselekcjonować coś nadzwyczajnego. Skarpet i majtki odpadają. Upominki na gwiazdkę dla niego nie mogą być stereotypowe. W końcu obdarowywany, to ktoś dla ciebie szczególny.
2017/08/18, 06:30:08