Planujemy ślub – na co zwracać największą uwagę?

W momencie gdy zabieramy się za organizację ślubu i wesela powinniśmy być świadomi, że czeka nas dziesiątki decyzji, które trzeba będzie podjąć. Zwykle chcemy, aby tego dnia wszystko odbyło się tak, jak sobie to zaplanowaliśmy. W związku z tym, szczegółowo wybieramy wszystkie usługi, z jakich zamierzamy skorzystać. Wszystko ma być przecież dopięte na ostatni guzik! Jako najważniejsze można uznać zasadniczo trzy kwestie: sala weselna, orkiestra i fotograf.

ślub
Jeśli chodzi o wybór lokalu, w którym zorganizowane zostanie przyjęcie weselne, to zależy on głównie od proponowanego menu. Oczywiście każdemu zależy, aby goście byli najedzeni i zadowoleni z potraw, jakie będą im podane. Z tych przyczyn jest to najbardziej istotny czynnik, na jaki zwracamy uwagę decydując się na daną restaurację. Rzecz jasna dodatkowo niebagatelną rolę odgrywają tu takie aspekty jak rozmiar sali, jakość obsługi czy wystrój wnętrza. W sytuacji gdy planujemy wesele w jakiejś konkretnej stylistyce, wówczas nie każdy lokal będzie spełniał nasze oczekiwania. Tym, co zapewni nam oraz naszym gościom świetną zabawę będzie bez wątpienia dobra orkiestra. Na weselu zasadniczo to ona jest najważniejsza. Jeżeli nie sprawdzimy dokładnie repertuaru i wybierzemy słabą kapelę, nasi goście na pewno nie będą się dobrze bawić. Oczywistym jest, iż tego typu impreza opiera się głównie na tańczeniu, dlatego też dobra muzyka jest tutaj kluczowa. Nawet jeśli nie zdecydujemy się na zespół weselny, lecz na DJ’a, który będzie puszczał muzykę z głośników, powinniśmy dobrze zadbać o repertuar, który trafi w gusta zarówno młodszych, jak i starszych gości. Ostatecznie jednak tym, co sprawi, że będziemy mogli przez wiele lat wspominać ten najważniejszy dzień w naszym życiu i wracać do chwil spędzonych na weselu jest bez wątpienia fotograf.


Kolejne tematy

Sale na wesele Poznań – jak podjąć decyzję tak, aby nasze przyjęcie było jak najbardziej wyjątkowe?

zabawa na weselu
Najprawdopodobniej większość z czytelników miało w przeszłości okazję chociażby raz w życiu wziąć udział w weselu. Przeważnie pozostający po nim obraz w pamięci jest całkiem pozytywny, co ma związek z tym, że jest to okazja, która zrzesza przy wspólnym stole całą rodzinę, której nie widzimy zbyt często, a niekiedy nawet bardzo rzadko mamy okazję ku temu, by się spotkać.
1 2