Przyjaciółce podarujemy taki upominek, który będzie dla niej nieocenioną pomocą w podawaniu wigilijnych potraw

Święta zbliżają się wielkimi krokami. To czas obdarowywania swoich przyjaciół i członków familii. A kupno upominków nie pozostaje łatwym zajęciem. I jeżeli do Bożego Narodzenia pozostało mimo wszystko trochę czasu, to przecież Mikołajki lada dzień. Która z kobiet pragnie obdarować swoją najlepszą koleżankę z pracy i w ten sposób zrewanżować się za przysługę, musi się bardzo śpieszyć. Strzałem w dziesiątkę mogą okazać się w tej sytuacji podarunki, które osoba obdarowana wykorzysta w trackie przygotowywania lub serwowania świątecznych potraw.
gotowanie
Bardzo interesującą propozycją na świąteczny podarunek staje się zestaw do grzanego wina. Najczęściej składa się on z sporego dzbanka i kilku małych garnuszków. Każdy z tych elementów bywa zaopatrzony w specjalny podgrzewacz. Dzięki niemu biesiadnicy w każdym momencie mogą delektować się smakiem gorącego wina. Dla koneserów najlepiej zakupić takie zestawy, które wykonane są ręcznie. Jeśli zastanawiamy się nad ich odcieniem, to można dyskretnie podpytać dobrą kumpelę o to, jak zaprojektowała swoją kuchnię albo pokój dzienny. Otrzymane sprzęty muszą przecież komponować się z konkretnym wnętrzem, aby robić dobre wrażenie.
Podczas kolacji już pierwszego dnia świąt nasza przyjaciółka wyciągnie swój nowy zestaw do grzanego wina (
www.garneczki.pl
) i w taki sposób umili chwile spędzane w gronie najbliższych. Taki designerski zestaw być może stanie się przedmiotem zazdrości i niejedna kuzynka zechce mieć również w swojej szafce tego typu przybory do podawania czerwonego wina. A dodatkowo śliczny ciemnobrązowy dzbanuszek i 6 identycznych garnuszków to najlepsza ozdoba każdego mieszkalnego wnętrza. Każdy spostrzeże, że taki element zdobniczy jest na tyle uniwersalny, że przypadnie do gustu tak facetom, jak i kobietom.


Kolejne tematy

Prezenty dla koneserów

Winiarka marki Liebherr
Zakup oryginalnego prezentu, spełniającego oczekiwania osób ceniących jednocześnie ekskluzywność, unikatowość oraz funkcjonalność, nie należy do najłatwiejszych.
W znalezieniu nietuzinkowego podarunku dla konesera wychodzi naprzeciw asortyment marki Liebherr, znanej z innowacyjności i rozwiązań technologicznych zapewniających optymalny komfort użytkowania. Podarowując winiarkę – gwarantującą najlepsze warunki do przechowywania wina, lub humidor – odpowiedzialny za idealny klimat zachowujący aromat i jakość cygar, mamy pewność, że prezent urzeknie nawet najbardziej wymagające osoby.
1 2